Przenosiny ŚUM ---> WUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
DVC
Posty: 106
Rejestracja: 25 lip 2010, o 12:23

Przenosiny ŚUM ---> WUM

Post autor: DVC »

Hej
Czy przenosił się może ktoś z Was z ŚUMu na WUM po II roku ? Jeśli tak, to czy mógłby powiedzieć jak to mniej więcej wyglądało zarówno ze strony ŚUMu jak i WUMu ? Co miało znaczenie ? Średnia ? Zaliczone przedmioty ? Czy w tym momencie nie jest za późno żeby rozpocząć ten proces ?
Bardzo proszę o wszelkie informacje
bobo2200
Posty: 5
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:16

Re: Przenosiny ŚUM ---> WUM

Post autor: bobo2200 »

Hej.
Jeżeli to może Ci pomóc to przenosiłem się w ubiegłym roku z Łodzi po drugim roku. Złożyłem podanie na I i II WL. Potrzebne była info o zaliczeniu II roku i średnia ocen oraz ilość ECTS. Krótka motywacja i pod koniec września zadzwoniła do mnie pani z dziekanatu, że prośba załatwiona pozytywnie (I WL). II Wl wniosek odrzucił z powodu różnic programowych. (Także Dziekanat II WL dzwonił w tej sprawie).Miałem średnią ok. 4.45 . Aha, chcieli jeszcze ilość punktów z przedmiotów z matury (biol, chem, mat R). Życzę powodzenia . W Łodzi było dobrze ale jestem zadowolony z WUMu.
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: Przenosiny ŚUM ---> WUM

Post autor: chemfans »

A czy przypadkiem nie wiesz jak dużo chętnych było rok temu po II roku?
Marika92
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2012, o 08:24

Re: Przenosiny ŚUM ---> WUM

Post autor: Marika92 »

A jak wyglada z wpisami na rodzimej uczelni? Jesli u nas czesc jest na urlopach to moge pozniej dowiezc pod koniec sierpnia ze mam skonczone te przedmioty?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości