rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
quasino
Posty: 8
Rejestracja: 2 gru 2012, o 15:41

rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: quasino »

Hej
Czy ktoś orientuje się, czy koniecznie trzeba pobrać skierowanie na badanie z ump i wypełnić to na miejscu w Poznaniu? Czy może przyjmują zwykłe zaświadczenia od lekarza med. pracy? Nie wiem, czy zdążę w jeden dzień to załatwić.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: Mårran »

A na stronie nie mają dostępnego? Druk skierowania musi być poznański, bo tam wymieniają narażenia, które musi lekarz uwzględnić, ale sam lekarz może być dowolny, byle med. pracy.
Pani Buka
quasino
Posty: 8
Rejestracja: 2 gru 2012, o 15:41

Re: rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: quasino »

właśnie nie ma, mogą wysłać. pocztą. a złożyć dokumenty mogę do wtorku
quasino
Posty: 8
Rejestracja: 2 gru 2012, o 15:41

Re: rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: quasino »

M&#xE5rran pisze:A na stronie nie mają dostępnego? Druk skierowania musi być poznański, bo tam wymieniają narażenia, które musi lekarz uwzględnić, ale sam lekarz może być dowolny, byle med. pracy.
no nic, będę kombinować z lekarzem w Poznaniu, dzięki za informację
Yuusuki
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2016, o 19:36

Re: rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: Yuusuki »

Spokojnie, ja wszystko załatwiłem w 1.5 godziny Dostajesz skierowanie w dziale rekrutacji, następnie idziesz z nim na ul. Poznańską - około 20 minut drogi od Centrum Stomatologii. Tam się rejestrujesz (kolejka - około 20 minut), a następnie idziesz do wyznaczonego pokoju. Nie było żadnej kolejki, więc od razu wszedłem, szybki wywiad, ledwo minęło 5 minut i już miałem za sobą badania potem kolejne 2p minut drogi z powrotem i tak oto już w październiku zostanę studentem I roku. na UMP o 10:20 wszedłem po skierowanie do działu rekrutacji, a o 12 miałem już wszystko z głowy i jechałem do ZOO, więc easy

quasino
Posty: 8
Rejestracja: 2 gru 2012, o 15:41

Re: rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: quasino »

Yuusuki pisze:Spokojnie, ja wszystko załatwiłem w 1.5 godziny Dostajesz skierowanie w dziale rekrutacji, następnie idziesz z nim na ul. Poznańską - około 20 minut drogi od Centrum Stomatologii. Tam się rejestrujesz (kolejka - około 20 minut), a następnie idziesz do wyznaczonego pokoju. Nie było żadnej kolejki, więc od razu wszedłem, szybki wywiad, ledwo minęło 5 minut i już miałem za sobą badania potem kolejne 2p minut drogi z powrotem i tak oto już w październiku zostanę studentem I roku. na UMP o 10:20 wszedłem po skierowanie do działu rekrutacji, a o 12 miałem już wszystko z głowy i jechałem do ZOO, więc easy

dzięki! bardzo mi pomogłeś, w takim razie we wtorek wszystko zrobię i złożę
Yuusuki
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2016, o 19:36

Re: rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: Yuusuki »

I jak, udało Ci się?

quasino
Posty: 8
Rejestracja: 2 gru 2012, o 15:41

Re: rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: quasino »

Yuusuki pisze:I jak, udało Ci się?

tak, wszystko bez problemów, na poznańskiej żadnej kolejki ale na przyszłość, pytałam w dziale rekrutacji i nie trzeba tego poznańskiego skierowania, można mieć zaświadczenie od jakiegokolwiek lekarza med. pracy, po prostu musi być wyraźnie napisane, że w związku z rozpoczęciem studiów na kierunku lekarskim i dane studenta
Yuusuki
Posty: 5
Rejestracja: 22 lip 2016, o 19:36

Re: rekrutacja, pomocy! pytanie o zaświadczenie lekarskie

Post autor: Yuusuki »

Świetnie! Cieszę się, że Ci się udało. Gratuluję dostania się na UMP i do zobaczenia w październiku!

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości