Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy - AM Wrocław

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
nielegalnie
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, o 15:40

Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy - AM Wrocław

Post autor: nielegalnie »

Hej, dostałam się na analitykę medyczną do Wrocławia i dostałam skierowanie do lekarza medycyny pracy. Mam tylko jedno pytanie: czy zaakceptują mi zaświadczenie od lekarza innego niż taki, który pracuje w przychodniach w których można wykonać badanie bezpłatnie, podanych na stronie uczelni, no i jest spoza woj. dolnośląskiego? Nie znalazłam info o tym czy takie zaświadczenia też są brane pod uwagę a mam troszkę kilometrów do Wrocławia i nie widzi mi się jechać tam specjalnie po to. Z góry dziękuję za odpowiedź!
asdfghjkl166
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2015, o 15:41

Re: Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy - AM Wrocław

Post autor: asdfghjkl166 »

Hej, też tam dzisiaj byłam i pytałam o to, bo też mam trochę daleko i się dowiedziałam, że możesz to zrobić u siebie w miejscowości ale to kosztuje, i to podobno coś koło 100/150 złoty
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy - AM Wrocław

Post autor: Mårran »

Generalnie jak uczelnia nie ma umowy z poradnią med. pracy, to płacisz jak za normalną wizytę lekarską, którą taka porada jest.
Pani Buka
m_j_chmielarz
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2016, o 18:31

Re: Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy - AM Wrocław

Post autor: m_j_chmielarz »

Zaakceptują Ci każde zaświadczenie od lekarza medycyny pracy, a jak dobrze się poszuka to się znajdzie tańszych niż to co pisała asdfghjkl166
Nikotynoamidoadenina
Posty: 30
Rejestracja: 15 sie 2014, o 19:41

Re: Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy - AM Wrocław

Post autor: Nikotynoamidoadenina »

Dokładnie tak, w mojej małej miejscowości lekarz medycyny pracy wziął 50 zł za wydanie zaświadczenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość