Materiały i plan nauki. Matura z chemii.

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Materiały i plan nauki. Matura z chemii.

Post autor: Jadwinior »

Witam!
Po kilku konsultacjach z forumowiczami i przejrzeniu setek wątków wybrałam i kupiłam materiały do nauki. Czy powinnam dodać coś jeszcze? Jak oceniacie taki zestaw?

Pytanie do tych, którzy już zdali: Ile czasu poświęcaliście dziennie na naukę, jaką ilość materiału przerabialiście, ile zadań rozwiązywaliście? Z jakim rezultatem?

Podręczniki To jest chemia cz. 1 i 2 - wyd. Nowa Era

Zbiory D. Witowski
1 i 2 - nieorganiczna - już przerobiłam
3 - organiczna - przerobię w roku szkolnym

Zbiór K. Pazdro
nieorganiczna - przerobiłam
organiczna - w roku szkolnym

Zadania i arkusze Teraz matura wyd. Nowa Era

Maturalnie że zdasz - wybrane zadania, jeśli starczy mi czasu

+arkusze z poprzednich lat

We wrześniu rozpocznę III klasę LO. Pierwsza powtórka materiału jest już za mną - powtórzyłam materiał dotychczas przerobiony. Planuję dwie powtórki całości materiału w roku szkolnym + cały kwiecień na trudne zagadnienia. Może lepiej zrobić jedną, ale dokładniej? Nie chodzę i nie będę chodzić na korepetycje, dziennie na przygotowania mogę poświęcić max. 1.5h dziennie w tygodniu i 4h dziennie w weekendy. Jak szacujecie moje szanse na opanowanie materiału w takim zakresie, by zdać powyżej 90% przy przeciętnych zdolnościach do nauki i zapamiętywania? Podobny wątek wrzucam z biologii.
Dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: Materiały i plan nauki. Matura z chemii.

Post autor: Ardorn »

żeby napisać na taki wynik jaki tu podajesz to przy średnich zdolnościach ) blisko 10 tysięcy zadań z chem w 3 klasie trzeba zrobić .
Awatar użytkownika
Jadwinior
Posty: 34
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:26

Re: Materiały i plan nauki. Matura z chemii.

Post autor: Jadwinior »

W wakacje przeliczyłam 4000, myślę że i 10000 mnie nie przerośnie.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 4 gości