Wspomaganie swojego mózgu - nootropy.

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
beznazwy
Posty: 252
Rejestracja: 24 gru 2009, o 08:34

Re: Wspomaganie swojego mózgu - nootropy.

Post autor: beznazwy »

Lenistwo zdecydowanie nie jest moim przymiotem. Czy w takim razie mogą mi pomóc te farmaceutyki?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Wspomaganie swojego mózgu - nootropy.

Post autor: Medycyna Lwów »

nie rozśmieszaj mnie takim badaniem - pojedyncza ślepa próba i 30 uczestników badania nie jest wynikiem wiarygodnym w medycynie XXI wieku. Nie ma skutecznych leków w tej kwestii i tyle - polecam pubMed sobie przejrzeć i poszukać sensownych publikacji.
Tetos
Posty: 2
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 08:57

Re: Wspomaganie swojego mózgu - nootropy.

Post autor: Tetos »

Za rzetelne badania uznaje: pierwsza grupa iv. sól fizjologiczna, druga grupa iv.12g piracetamu.
Na sobie samym stwierdziłem przy większych dawkach poddenerwowanie i wybuchowość, chyba coś musi towarzyszyć tym efektom ubocznym.
Nie ma cudownych środków które błyskawicznie wyciągają pacjentów z otępienia, nie ma leków które szybko leczą skrajne przypadki chorób głowy":D To jest zwykle leczenie żmudne i długotrwałe.
Moim zdaniem tępemu pomoże, a bystremu nie zaszkodzi.
henrykhansshebke
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2016, o 15:23

Re: Wspomaganie swojego mózgu - nootropy.

Post autor: henrykhansshebke »

Najskuteczniejszy aktualnie suplement na rozwój mózgu na rynku Polskim to [mod]. Można odczuć już pierwszego dnia, a im dłużej się bierze tym lepszy efekt daje
ragnars
Posty: 14
Rejestracja: 30 lis 2015, o 13:25

Re: Wspomaganie swojego mózgu - nootropy.

Post autor: ragnars »

Osobiście używałem przez jakiś czas w różnych dawkach, jednak nie odczuwałem zarówno negatywnych jak i pozytywnych skutków działania, jednym słowem 0.
Natomiast ciekawy efekt przyniósł adrafinil - pierwotny modafinil, kiedyś używany przeciw narkolepsji a obecnie do szybkiej nauki. Dla zainteresowanych zalecam ostrożność, zwłaszcza, że w efektach ubocznym nie ma wszystkiego a raczej najciekawszego efektu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości