Sprzedam książki / ksera na I rok lekarskiego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
izergill
Posty: 17
Rejestracja: 3 lis 2014, o 08:37

Sprzedam książki / ksera na I rok lekarskiego

Post autor: izergill »

Cześć! Mam na sprzedaż parę książek / kser na I rok lekarskiego.

1. Podstawy genetyki dla studentów i lekarzy, wyd. II poprawione i uzupełnione, red. G. Drewa, T. Ferenc – 35 zł (stan dobry)
2. Histologia, Podręcznik dla studentów med i stomy, Zabel, 2012 + GRATIS (ksero Embriologii Bartela) - 70 zł (stan dobry) – dorzucam uzupełniony zeszyt ćwiczeń (ułatwiający pracę do praktyka i zajęciach)
3. Seminaria z cytofizjologii dla studentów medycyny, weterynarii i biologii, wyd. II, red. J. Kawiak, M. Zabel, rok wydania: 2014 (stan bardzo dobry, gdzieniegdzie podkreślenia ołówkiem) – 50zł plus dorzucam ksero starszej książki

Oprócz tego posiadam ksera: (każde po 10zł)
1. Zarys parazytologii lekarskiej + uzupełniony zeszyt z parazytologii
2. Chemia medyczna – dorzucam wydrukowane wszystkie wykłady, z których jest egzamin
3. Historia medycyny – skrypt uczelniany opracowane pytania na egzamin + moje notatki

Mam też sporo wydrukowanych wykładów, uzupełnione zeszyty ćwiczeń z anatomii wszystkie tomy - chętnie pozbędę się ich – oddam za free

Email: [at].com
Hahn
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2016, o 13:37

Re: Sprzedam książki / ksera na I rok lekarskiego

Post autor: Hahn »

Wezmę poz. 1 i 3 oraz wszystko z dolnej listy. Ok? Szczegóły w mailu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 21 gości