Pytanie o rekrutację na PUM

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
TheMikia
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2015, o 18:16

Pytanie o rekrutację na PUM

Post autor: TheMikia »

Hej,
Zostałam zakwalifikowana na ostatniej liście na lek-stom na PUM. Wie ktoś w jaki sposób powiadamiają o przyjęciu? Listownie, przez e-mail? I kiedy? Tj. trzeba podpisać umowę z uczelnią, nie? Kiedy się coś takiego podpisuje?

Pytam, ponieważ na ostatniej liście jestem wciąż jako zakwalifikowana a nie przyjęta", podczas gdy ludzie z list poprzednich są już przyjęci. Dzwoniłam się upewnić czy moje dokumenty dotarły, a pani z komisji rekrutacyjnej powiedziała tylko Wszystko ok . Ostatnia lista była już na początku zeszłego miesiąca, więc trochę czasu już minęło, a tu ani żadnego e-mail, ani żadnej zmianie na stronie rekrutacji, ani listu, nic. Z innych uczelni już dawno znajomym przychodzą listy o przyjęciu, a tu cisza. Mam sporego stresa.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje
Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Re: Pytanie o rekrutację na PUM

Post autor: mizu »

Weź tam lepiej jedź osobiście, czasami ciężko załatwia się coś z paniami sekretarkami.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości