Pokój do wynajęcia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Vermis
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2016, o 23:35

Pokój do wynajęcia

Post autor: Vermis »

Poszukujemy z kolegą spokojnego, najlepiej niepalącego współlokatora do aneksu kuchennego. Mieszkanie mieści się na piątym piętrze w nowoczesnym bloku na Zaspie w bardzo dogodnym miejscu. W pobliżu dwie Biedronki, Lidl i Auchan, pod blokiem warzywniak i sklep mięsny. Bardzo dobry dojazd na uczelnię: dwie linie tramwajowe i SKM (dojście 10/12 min). Oboje jesteśmy na lekarskim (IV/VI rok), więc w razie czego służymy pomocą.
Cena: 650zł (wszystko wliczone).

Kontakt: 660614536
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Pokój do wynajęcia

Post autor: Mårran »

Vermis pisze:Poszukujemy z kolegą spokojnego, najlepiej niepalącego współlokatora do aneksu kuchennego
No nie wiem, czy ktoś w aneksie kuchennym będzie chciał mieszkać

Ale tak w ogóle Zaspę polecam.
Pani Buka
Vermis
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2016, o 23:35

Re: Pokój do wynajęcia

Post autor: Vermis »

Moim zdaniem mieszkanie w salonie jest o niebo lepsze niż np. mieszkanie w pokoju 2-osobowym (wiem co mówię ) Jest dużo miejsca, balkon od południa, czasami można się załapać na obiad/kawę. Jeżeli chodzi o kuchnię, to nikt się tam nie kręci bez potrzeby, więc nie jest tak strasznie jakby się mogło wydawać. Dodam, że od 5 lat ktoś tam mieszka i nie było żadnych problemów.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Pokój do wynajęcia

Post autor: Mårran »

Ok, mi chodziło, że mieszkanie w aneksie kuchennym", czyli w kuchni, to chyba co innego niż mieszkanie w pokoju z aneksem kuchennym
Pani Buka
Vermis
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2016, o 23:35

Re: Pokój do wynajęcia

Post autor: Vermis »

Ok, słuszna uwaga.
Vermis
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2016, o 23:35

Re: Pokój do wynajęcia

Post autor: Vermis »

Update!
Po konsultacji z kolegą aktualizujemy cennik.
Pokój z aneksem 550 zł
Pokój zwykły 700 zł
Można sobie wybrać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości