IV rok na WUMie

Medycyna w Warszawie
Awatar użytkownika
FretkaMD

Re: IV rok na WUMie

Post autor: FretkaMD » 4 sie 2016, o 09:58

na pewno Dermatologię Jabłońskiej, z psychiatrii skrypt, z pulmonologii też skrypt, z chirurgii są prezki (niektórzy korzystali z małego noszczyka), mały szczeklik się przydaje. Skrypty są dostępne online, więc nie trzeba ich kupować. Z radiologii książka się może przydać do egzaminu, mi lepiej się czytało stare wydanie, bo jest cieńsze o połowe :P Z onkologii jest skrypt profesora krążący wśród studentów, ale zdać kolosa można nie czytając go. Z urologii książkę tzreba mieć(BORKOWSKI), polecam wypożyczyć, potem się raczej nie przyda. Z zakazów ja wypożyczałam dziubka, na cianciarę nie ma czasu. Są prezentacje i baza testów. Z diagnostyki tylko skrypt. Z laryngów dają książki na bloku zajeć.

czytowazne

Post autor: czytowazne » 29 sie 2016, o 09:00

Dzięki! Po którym bloku od razu jest zaliczenie? Są wejściówki? Pytanie głównie do 2 WL :)

[ Post via iPhone ] Obrazek

lily94

Post autor: lily94 » 29 sie 2016, o 21:04

Dzięki! :) A czy z urologii naprawdę książką jest potrzebna? Jak wygląda nauka farmakologii na 4 roku? Praktycznie same prezentacje czy jednak jakaś książka się przyda?

lily94

Post autor: lily94 » 8 wrz 2016, o 14:55

Może jednak ktoś się jeszcze wypowie? :)

ODPOWIEDZ