Przepisywanie przedmiotow

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Stalowy »

macieklublin, David, cały rok chodziłem za dr P. w sprawie koła, bo została nią mianowana w tym roku. Przez pierwsze pół roku słyszeliśmy tylko: nooo niestety nie ma nowego technika". Potem: nooo niestety nie zdał jeszcze ten technik egzaminu na obsługę dźwigu".

Potem jak już łaskawie zdał, to albo nie było jego albo nie było dr P. No i cały rok chodzenia i dzisiaj dowiedziałem się, że pan technik nie wytrzymał psychicznie i wyjechał, zamykając wcześniej wszystkie zwłoki w wannach do których nikt nie ma dostępu. Padło jeszcze magiczne zapraszam 1 października. i do widzenia.

Przykro mi, że tak olano prawie 50 osób, które cały rok chciały coś robić a wyszło z tego jedno wielkie nic.

Cieszę się, że słyszę takie opinie o Kucharzewskim, mam nadzieję, że za rok coś to koło ruszy i będzie można się troszkę pobawić".
macieklublin
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 08:47

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: macieklublin »

Stalowy pisze:macieklublin, David, cały rok chodziłem za dr P. w sprawie koła, bo została nią mianowana w tym roku. Przez pierwsze pół roku słyszeliśmy tylko: nooo niestety nie ma nowego technika". Potem: nooo niestety nie zdał jeszcze ten technik egzaminu na obsługę dźwigu".

Potem jak już łaskawie zdał, to albo nie było jego albo nie było dr P. No i cały rok chodzenia i dzisiaj dowiedziałem się, że pan technik nie wytrzymał psychicznie i wyjechał, zamykając wcześniej wszystkie zwłoki w wannach do których nikt nie ma dostępu. Padło jeszcze magiczne zapraszam 1 października. i do widzenia.

Przykro mi, że tak olano prawie 50 osób, które cały rok chciały coś robić a wyszło z tego jedno wielkie nic.

Cieszę się, że słyszę takie opinie o Kucharzewskim, mam nadzieję, że za rok coś to koło ruszy i będzie można się troszkę pobawić".
Jak tak jestes zajarany anatomią to dlaczego jesteś na stomie a nie na lekarskim?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Stalowy »

Bo na stomie są ładniejsze dziewczyny
macieklublin
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 08:47

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: macieklublin »

true!
Marek_07
Posty: 117
Rejestracja: 2 lis 2008, o 11:04

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Marek_07 »

w takim razie trafiłem do wyjątkowej grupy na lekarskim
hyaq
Posty: 39
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:19

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: hyaq »

wiecie może coś na temat przepisywania biochemii? czy w ogóle jest taka możliwość? pocztą pantoflową dochodziły do mnie jak dotąd jedynie mało optymistyczne wieści /
karinac
Posty: 8
Rejestracja: 8 sie 2014, o 08:01

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: karinac »

Jeśli chodzi o przepisanie to trzeba mieć : program studiów, karta z zaliczonymi egzaminami i wniosek o przepisanie ? I ten wniosek kieruje do kierownika katedry czy dziekana?
karinac
Posty: 8
Rejestracja: 8 sie 2014, o 08:01

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: karinac »

i jeszcze miałabym pytanie- do kogo kierować wniosek jeśli chodzi o przedmioty typu historia medycyny, socjologia czy psychologia? Można gdzieś znaleźć kierowników tych katedr?
Switch_625
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2009, o 23:16

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Switch_625 »

Z historii medycyny i socjologii trzeba się zgłosić ze starym indeksem do babeczki, która prowadzi ćwiczenia/wykłady Przynajmniej u mnie tak to wyglądało
karinac
Posty: 8
Rejestracja: 8 sie 2014, o 08:01

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: karinac »

Dzięki wielkie! Czyli żadnego wniosku o przepisanie nie trzeba w tym przypadku ?
Switch_625
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2009, o 23:16

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Switch_625 »

Z tego co wiem to nie, ewentualnie babeczka coś potem mówi, co dalej robić, ale to wszystko idzie przez nią
Nocardia
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2015, o 17:12

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Nocardia »

Odgrzebuję wątek i mam takie pytanie: Czy jest jakiś limit czasu kiedy można przepisać te oceny jesli program się pokrywa? W przyszłym roku kończę analitykę i nie ukrywam, że chciałabym żeby przepisali mi jak najwięcej przedmiotów, ale koleżanka z innej uczelni powiedziala mi że u nich przepisują max do 5 lat. A ja gdybym zaczęła kolejny kierunek to od momentu jak miałam jakiś przedmiot powiedzmy na 1 roku to minie już to 5 lat. I zastanawiam się czy jest ktoś na lekarskim kto już skończył inne medyczne studia a nie przerwał w trakcie i miał przepisane oceny?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości