Przeniesienie na inny kierunek

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Antek 69
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 09:38

Przeniesienie na inny kierunek

Post autor: Antek 69 »

Witam wszystkich!
Dostałam się na kierunek analityka medyczna na UMB. Nie jest to jednak coś, co chciałabym studiować. Zwracam się z pytaniem czy może ktoś orientuje się czy jest możliwość przeniesienia na kosmetologię w czasie roku akademickiego i kiedy należy to zrobić.
-MatMati-
Posty: 41
Rejestracja: 22 paź 2011, o 17:17

Re: Przeniesienie na inny kierunek

Post autor: -MatMati- »

Witaj!
No raczej nie bardzo w regulaminie uczelni z tego co pamiętam jest zapis, że jest to niemożliwe a już tym bardziej(!) w trakcie roku, przenoszenie pomiędzy kierunkami jest bardzo trudne, wiąże się z różnicami związanymi z różnymi efektami kształcenia. Poza tym kosmetologia a analityka to zupełnie inny materiał, nie da się tego porównać nawet. Ja przenosząc się tylko pomiędzy uczelniami z UMB na WUM a studiuje analitykę, idę teraz na 2 rok mam problem.bo trzeba odrabiać przedmioty, których się nie miało albo które mają więcej wymagań na WUMie niż na UMB.

Mogę Ci tylko powiedzieć, że po analityce są większe perspektywy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość