Zeszyty 1 rok lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Hubo11
Posty: 92
Rejestracja: 6 kwie 2014, o 07:39

Zeszyty 1 rok lekarski

Post autor: Hubo11 »

Witam. Czy muszę jakoś specjalnie się przygotować z zeszytami/długopisami/kredkami na 1 rok lekarskiego? Wiem tyle, że na histo potrzebne są kredki, głownie fiolet i róż. Ale co z zeszytami itp.?
Awatar użytkownika
Ganc Pomada
Posty: 140
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:57

Re: Zeszyty 1 rok lekarski

Post autor: Ganc Pomada »

Na studiach nikt nie kontroluje zeszytów i tego, czy coś notujesz. Jest pełna dowolność Można prowadzić sobie jakieś notatniki do każdego z przedmiotów, żeby był większy porządek, ale to co w nich zanotujesz, to już Twoja sprawa. Z histo mój rocznik musiał jeszcze bulić na jakiś specjalny zeszyt ćwiczeń, ale teraz chyba starczy zwykły. Tak, kredki są potrzebne. Fiolet i róż to minimum, ale warto mieć jakiś czerwony, niebieski, żółty.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Zeszyty 1 rok lekarski

Post autor: Agher »

Kiedyś jeszcze na histologii wymagali by mieć gładki zeszyt do rysunków preparatów. Może juz pozwalają na dowolność .

Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: Zeszyty 1 rok lekarski

Post autor: egocentryk »

A może ktoś miły wypisać mi co potrzebuje na 1 rok, taka jakby wyprawkę pierwszaka ? Tak, żeby nie być zaskoczonym.

Awatar użytkownika
Ganc Pomada
Posty: 140
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:57

Re: Zeszyty 1 rok lekarski

Post autor: Ganc Pomada »

O fartuchu i butach już było pisane. Dodatkowo przyda się zapas rękawiczek jednorazowych na anatomie. Warto też mieć pęsetę, przynajmniej na parę osób. W sumie jeszcze poza kredkami to nie wiem co pisać
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Zeszyty 1 rok lekarski

Post autor: Alra »

Histologia - zwykły, czysty zeszyt, kilka kredek. Na reszcie przedmiotów możesz notować lub nie, twoja sprawa. Większość wykładów jest spisana przez starsze roczniki, czasem zakłady wysyłają prezentacje, także czasy skrupulatnego notowania każdego słowa nauczyciela się skończyły
Zapas kartek na wyjściówki z anatomii się przyda za to, choć zawsze można od kogoś pożyczyć".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości