Zamiana Zabrze na Katowice I rok lekarskiego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Karo987
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2016, o 11:04

Zamiana Zabrze na Katowice I rok lekarskiego

Post autor: Karo987 »

Hej!
Szukam kogoś, kto byłby zainteresowany zamianą swojego miejsca w Katowicach na miejsce w Zabrzu
upczok
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2016, o 16:24

Re: Zamiana Zabrze na Katowice I rok lekarskiego

Post autor: upczok »

Cześć!
Ja również jestem zainteresowana zamianą miejsca w Zabrzu na miejsce w Katowicach. Jeśli znajdzie się chętna osoba to proszę o kontakt.
monatka
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2015, o 15:16

Re: Zamiana Zabrze na Katowice I rok lekarskiego

Post autor: monatka »

Hej
Desperacko poszukuję osoby, która zamieni miejsce w Katowicach na miejsce w Zabrzu, mówiąc prościej: oddam miejsce w Zabrzu. Wynajęłam mieszkanie w Katowicach, mam tam rodzinę, znajomych i byłam pełna nadziei, że jednak uda mi się tam dostać. Oczywiście w zamian oferuję również ulubione wino, lub inny wybrany gratis.
Nath
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2015, o 12:58

Re: Zamiana Zabrze na Katowice I rok lekarskiego

Post autor: Nath »

Co to Zabrze takie niepopularne?
puko
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2014, o 23:57

Re: Zamiana Zabrze na Katowice I rok lekarskiego

Post autor: puko »

Także jestem chętna na wymianę- oddam Zabrze na Katowice.
Studiuję juz w katowicach na WLK ale w rekrutacji wrzuciło mnie do Zabrza. W efekcie ostatecznie zwolnie miejsce w Kato i w Zabrzu.
POMÓŻCIE
pass4scz
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 09:17

Re: Zamiana Zabrze na Katowice I rok lekarskiego

Post autor: pass4scz »

Oddam miejsce w Katowicach (niestacjonarne) na miejsce w Zabrzu , też niestacjonarne. 515451560
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości