I ROK - LEKARSKI

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MedPaul11
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2016, o 18:11

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: MedPaul11 »

Ktoś może mi powiedzieć czy to aktualna tematyka zajęć obowiązująca w tym roku? anatom.umed.pl/?page_id=461 Czyli z tego wynika że na pierwsze zajęcia trzeba umieć podstawowe pojęcia jak tkanki, komórki czy szkielet klatki piersiowej? Na histologię i biologię medyczną też trzeba umieć określone rzeczy na pierwsze zajęcia? Na bio medyczną są wejściówki? Byłbym wdzięczny za odpowiedź
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Ziomek123 »

MedPaul11 pisze:Ktoś może mi powiedzieć czy to aktualna tematyka zajęć obowiązująca w tym roku?
To strona dla wojskowo-lekarskiego
MedPaul11
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2016, o 18:11

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: MedPaul11 »

Jest już gdzieś dla lekarskiego? Anatomia dla lekarskiego i wojskowo-lekarskiego nie jest razem?
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: testosteron »

Kolejność kolokwiów mamy taki sam, ewentualnie kolejność ćwiczeń może się trochę różnić
MedPaul11
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2016, o 18:11

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: MedPaul11 »

Może mi ktoś powiedzieć od czego zaczyna lekarski skoro to jest dla woj-lek? Nigdzie nie mogę nic innego znaleźć. Byłbym bardzo wdzięczny
MedPaul11
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2016, o 18:11

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: MedPaul11 »

Już nieaktualne, znalazłem
langewee
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2016, o 18:42

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: langewee »

Cześć. Mam takie pytanie. Sa jeszcze jakieś przedmioty prócz biologii medycznej na które na 1 zajęcia trzeba się czegoś nauczyć?
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: photoshopek »

2 lata temu nie trzeba bylo sie uczyc na nic, tylko na chemie w 2 semestrze.
biotech2802
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2016, o 18:55

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: biotech2802 »

Ja chciałbym się zapytać czy ktoś z Was starał się o przepisanie oceny z przedmiotu Biologia medyczna?

Ja się właśnie starałem i zostałem zaproszony do prof. Kurnatowskiego na rozmowę i nie wiem czy bać się tej rozmowy (tzn. będzie chciał mnie odpytać czy na pewno to umiem) czy raczej o coś innego może chodzić (że nie będzie chciał przepisać - ale nie wiem czy wzywał by studenta po to żeby powiedzieć w twarz nie - taką mam nadzieje).
grzwlod
Posty: 15
Rejestracja: 27 lut 2015, o 10:54

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: grzwlod »

druga opcja jest bardzo prawdopodobna
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Ziomek123 »

Włącz dyktafon w czasie tej rozmowy
grzegrzółka

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: grzegrzółka »

Sprzedam Mikologię Medyczną pod redakcją A.Kurnatowski, P.Kurnatowski.
ariax
Posty: 10
Rejestracja: 5 sie 2016, o 07:44

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: ariax »

Hej dostałam się w piątek na wojlek i mam prośbę. Mógłby ktoś mi napisać jak mam się przygotować na drugi tydzień? Co jest potrzebne? Na których ćwiczeniach są wejściówki/kartkówka? Znalazłam rozpiske z anatomii i wiem ze jest klatka piersiowa.
Mógłby ktoś podesłać linki dla zakładu biologii med i histo dla wwl?
Mam fartuch z farmacji, rękaw 3/4. Czy musi być koniecznie fartuch z długim rękawem?
Z góry dzięki za odpowiedzi

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości