zbiory Kosztołowicza

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
hipertrofia97
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 17:03

zbiory Kosztołowicza

Post autor: hipertrofia97 »

Witam.
Zakupiłam ćwiczenia Kosztołowicza Pierwiastki i związki nieorganiczne i na pewno chcę jeszcze dokupić Związki organiczne", ale zastanawiam się nad Fundamentami". Mianowicie - co tam jest? Nazwa niewiele mi mówi czego mogę się spodziewać. Byłabym wdzięczna jeśli odpisałby mi ktoś, kto owy zbiorek posiada
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: zbiory Kosztołowicza

Post autor: Ardorn »

fundamenty - mam


no jest tam stechiometria mieszaniny , hybrydyzacja , trochę zadań wymieszanych , elektroliza się trafi


a mam zamiar kupić pierwiastki co w tym zbiorze jest jeśli mogę wiedzieć ? :d po twojej wypowiedzi sądzę że je przerobiłaś
hipertrofia97
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 17:03

Re: zbiory Kosztołowicza

Post autor: hipertrofia97 »

Ardorn,
Chciałabym już mieć go za sobą Są rozdziały: Pierwiastki chemiczne", Związki nieorganiczne", Pierwiastki bloków s i p i Pierwiastki bloku d". Także najlepiej w takim razie zacząć od tych Fundamentów", potem ta co ją mam i potem organiczna.
Dzięki za odpowiedź!
Awatar użytkownika
Ardorn
Posty: 161
Rejestracja: 2 mar 2016, o 14:34

Re: zbiory Kosztołowicza

Post autor: Ardorn »

czy masz może odpowiedzi do tych pierw ? bo książkę już mam ale bez odp może poratujesz i wyślesz ?


[at].com
Nocardia
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2015, o 17:12

Re: zbiory Kosztołowicza

Post autor: Nocardia »

Ja też bardzo ale to bardzo prosiłabym o podzielenie się odpowiedziami jeżeli ktoś z Was je posiada roksana.[at].pl
PistacjowaMozaika
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2014, o 14:17

Re: zbiory Kosztołowicza

Post autor: PistacjowaMozaika »

Również poszukuję odpowiedzi do pierwiastków". Czy ktoś podzieli się odpowiedziami? Będę bardzo wdzięczna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości