Przeniesienie ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
equo
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2014, o 21:36

Przeniesienie ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne.

Post autor: equo »

Cześć witajcie,
chciałbym się zapytać na jakiej innej zasadzie niż poprawa wyniku maturalnego można przenieść się na ŚUMie ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne. Kierunek lekarski.

Szukałem w regulaminie studiów, ale niestety nic nie ma.

Pozdrawiam.
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: Przeniesienie ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne

Post autor: MaOaM »

Nie ma innego sposobu, chyba że coś się zmieniło. Warto spytać w dziekanacie.
anastazja111
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2016, o 20:24

Re: Przeniesienie ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne

Post autor: anastazja111 »

Hej hej!
Mam pytanie,
zaczynam czwarty rok na leku w kato, niestacjo ale chciałabym się przenieść na stacjo. Zauważyłam ze w tym roku próg wynosi 160 pkt czyli tyle ile mam, może ktoś z Was wie czy jest taka możliwość żeby się przenieść i być na 4 roku ale na stacjo, czy ktos próbował lub wie o takiej sytuacji?
Nie bralam udziału w elektronicznej rekrutacji wiec pewnie musiałabym składać podanie do dziekana
Btw Proszę o jakiekolwiek info i będę bardzo wdzięczna!
Pozdrawiam.
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: Przeniesienie ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne

Post autor: anonymous2012 »

Nie ma innego sposobu na SUMIE. Możesz ewentualnie iść za granicę na 1 rok. Na Ukrainę przykładowo i tam jesteś na ED na niestacjonarnych, a potem po 1 roku przenosisz się do Polski i jakoś dziwnym trafem można w Zabrzu wtedy uzyskać miejsce na stacjonarnych bez poprawiania matury. Niby za wyniki na Ukrainie. Co ciekawe jak masz wyniki będąc na 1 roku niestacjonarnych w Zabrzu a nie poprawiasz matury to za te wyniki przenieść cię na stacjonarne nie mogą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości