Straszny ból kręgosłupa - co robic???

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Petitt
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2007, o 22:08

Straszny ból kręgosłupa - co robic???

Post autor: Petitt »

Witam serdecznie,
mam poważny problem i jak do tej pory nie mogę znaleźć nigdzie rady co dalej.
ok. 3 miesiące temu podczas meczu w siatkówkę nabawiłem się strasznego bólu kręgosłupa, ale mimo to dograłem do końca, bo to był ostatni set, dojechałem do domu i praktycznie nie mogłem już się poruszyć.
Udałem się na drugi dzień do lekarza - dostałem serię 10 ciu zastrzyków, nastepnie przez 2 tygodnie tabletki, potem skierowanie do neurologa - znów serię zastrzyków, następnie tabletki Meloxic, i jak do tej pory prawie nie widzę żadnej pomocy, a ból jest niekiedy taki że nie jestem w stanie nic zrobić a nawet racjonalnie myśleć.
Odczuwam ogromny ból w kolanie, łydce oraz kostce, z tym ze najgorszy ten w kostce mam takie uczucie jak by ktoś mnie cały czas uderzał po niej młotkiem
Przez miesiąc nie trenowałem, lecz od 2 miesięcy to robię choć z wielkim ograniczeniem, ale to jest jedyna rzecz która mi przynosi ulgę - mianowicie na drugi dzien nie czuje wcale bólu ale w kolejnym wraca ponownie.
proszę o pomoc ponieważ na chwilę obecną nie widzę rozwiązania.
Pozdrawiam
Pawel
Jynx

Re: Straszny ból kręgosłupa - co robic???

Post autor: Jynx »

Witam Petitt
Kręgi się przesunęły powinieneś udać się do kręgarza (medycyna naturalna) wpisz w googlu kręgarz.

Pozdrawiam
Petitt
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2007, o 22:08

Dzięki Jynx

Post autor: Petitt »

Dzięki Jynx, wiesz zastanawiałem się nad takim rozwiazaniem, ale wcześniej mi zawsze pomagały 2-3 zastrzyki i było dobrze.ale po przecztaniu Twojego postu zadzwoniłem do kliniki McKenzie-go w Poznaniu i się umówiłem na wizytę, choć przyjdzie mi czekać ok. 2 tygodni, lecz rzeczywiscie nie bardzo jest sens dalej sie męczyć i czekać, tym bardziej że mam skierowanie na takie różne zabiegi: ćwiczenia, tens i jakieś magneto byłem się zapisać dzisiaj .i co się okazuje.usłyszałem pytanie czy mogę na 15-tą godzpowiedziałem że oczywiście a Pani zapisała: godz. 15-ta.2 połowa czerwca
Mysle że do tego czasu bym się zdążył przekręcić, czy to norma

Mam jeszcze pytanko.co mogą dać jakieś maści rozgrzewające, czy to ma jakiś sens

Pozdrawiam
Jynx

Re: Straszny ból kręgosłupa - co robic???

Post autor: Jynx »

Takie szczegóły u kręgarza.
Maść rozgrzewającą stosuje się np. przy korzonkach (zapaleniu nerwów), teŻ jest to bolesne ale przyczyna inna - miejscowe przechłodzenie.

Kiedyś mnie równieŻ przesunęły się kręgi w czasie gwałtownego startu do biegu ale kręgarz naprawił, nie smarowałem Żadną maścią.

too much
Posty: 2
Rejestracja: 9 sie 2016, o 13:38

Re: Straszny ból kręgosłupa - co robic???

Post autor: too much »

wątek dosyć stary , ale tak to niesttey sie kończy jak sie długo nie trenuje poza tym nie wiem ale wydaje mi się chyba nie rozgrzałeś sie dobrze , stąd pewnie ból łydki , kolana itd . A z kręgosłupem ? wiem cos na ten temat . miałam powazny upadek na łyżwach , dobrze ,ze skończyło sie to rehabilitacja a nie czym innym .Ja kolei również miałam ćwiczenia McKenziego na rehabilitacjo u dr W. I bardzo dużo mi te terapie dały.
JanJensen
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2014, o 13:41

Re: Straszny ból kręgosłupa - co robic???

Post autor: JanJensen »

suu pisze:Moim zdaniem potrzebna Ci rehabilitacja. Mi pomaga fizjoterapeuta. Naprawdę nie ma żartów i tabletki przeciwbólowe nie są rozwiązaniem, można brać kilka dni tydzień, a co potem?
Tam jest taka informacja: Napisane: 1 mar 2007, o 10:38
Odpisujecie na 9-letni wątek . Mega.
Co jeszcze mnie dziś zadziwi.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Straszny ból kręgosłupa - co robic???

Post autor: AnnaWP »

Nie, proszę - nie reklamujcie akupunktury na forum, które pretenduje do naukowego!
JanJensen
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2014, o 13:41

Re: Straszny ból kręgosłupa - co robic???

Post autor: JanJensen »

To jakiś dowcip, sugerowanie, że akupunktura albo nie ma podstaw naukowych albo nie znajduje w niej zastosowania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości