akademik

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
ppaulinga
Posty: 3
Rejestracja: 8 sie 2016, o 18:36

akademik

Post autor: ppaulinga »

Wie ktoś może jak zaadresować koperte do ds uniwerstetu medycznego ? Pisać tylko dom studenta nr 1 czy dodac uniwersytetu medycznego w białymstoku
Loa_Loa
Posty: 364
Rejestracja: 22 lip 2015, o 22:03

Re: akademik

Post autor: Loa_Loa »

Lepiej zaadresować do tego akademika, który Cię interesuje. Wtedy masz 100% gwarancję, że Twój list trafi właśnie Tam.
okim
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2016, o 20:04

Re: akademik

Post autor: okim »

Ja mieszkałam całe studia w akademiku i sobie chwalę Nie wiem jak można narzekać na warunki w akademikach. To cały urok
Awatar użytkownika
affeck
Posty: 20
Rejestracja: 5 lut 2015, o 09:31

Re: akademik

Post autor: affeck »

ppaulinga pisze:Wie ktoś może jak zaadresować koperte do ds uniwerstetu medycznego ? Pisać tylko dom studenta nr 1 czy dodac uniwersytetu medycznego w białymstoku

Dodaj wszelkie mozliwe dane, oni sa bardzo szczegolowi. Pozdrawiam
Rowenibek
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2016, o 11:28

Re: akademik

Post autor: Rowenibek »

Mam takie trochę dziwne i krępujące pytanie… Otóż jakiś czas temu bardzo długo przetrzymywałem książki z biblioteki…Nie specjalnie, po prostu na śmierć o nich zapomniałem. Po jakimś czasie dostałem pismo z upomnieniem i tam napisali, że moja kara w tym momencie wynosi 231 złotych. Szybko popędziłem je oddać, ale kary nie zapłaciłem, bo nie śmierdzę groszem. A teraz przeczytałem w internecie, że za takie długi biblioteka mogłaby dopisać mnie do rejestru dłużników. Od przyszłego semestru chciałbym zaś zamieszkać w akademiku. Tylko teraz nie wiem, czy jeśli zostałem dopisany do takiego rejestru, to czym mam w ogóle szanse dostać tam jakieś miejsce. W akademikach weryfikują takie rzeczy? Już nawet dowiedziałem się jak sprawdzić BIG (dokładnie z tej strony: erif.pl/promocja/wszystko-o-tym-jak-sprawdzic-siebie-w-big/), ale nie wiem, czy nie panikuję, bo niestety mam skłonności do przejmowania się wszystkim aż za mocno (może oprócz terminów zwrotów w bibliotece). Z góry dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości