Uprawnienia na odczynniki

Jak stworzyć własne laboratorium, gdzie kupić odczynniki i sprzęt laboratoryjny, wszystko o bezpieczeństwie, doświadczeniach...
kabat_one
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2013, o 19:36

Uprawnienia na odczynniki

Post autor: kabat_one »

Witam.

W związku z tym, że coraz więcej mam problemów z zakupem chemikaliów, chciałbym zapytać czy istnieją jakieś certyfikaty albo uprawnienia z którymi będzie łatwiej kupić niebezpieczne (teoretycznie) odczynniki? Jeżeli tak, to gdzie można sobie wyrobić?
Pytam bo już mnie krew zalewa jak chce kupić durny chloroform czy chloroaminy do doświadczeń, a zanim wydadzą to robią godzinne szkolenie, podpisuję stos papierów. Mowa o Chemii Rzeszów, nie wiem może ja mam tylko takie przygody.

Pozdrawiam.
gasiorek
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2013, o 16:12

Re: Uprawnienia na odczynniki

Post autor: gasiorek »

To chyba dość oczywiste i raczej trzeba się temu poddać. Zagrożenie bezpieczeństwa mamy raczej coraz mniejsze a chemia to dziedzina dająca potencjalnemu złoczyńcy bardzo duże pole do popisu. Jak masz takie problemy, że chciałbyś szukać odczynników gdzie indziej, to spróbuj w [mod]. Tam na pewno wszystko jest transparentne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości