Olimpiada Biologiczna 2016/2017 - lista rankingowa

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
biologiamylife
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2013, o 21:24

Re: Olimpiada Biologiczna 2016/2017 - lista rankingowa

Post autor: biologiamylife »

Thisfer, masz może listę rankingową z etapu szkolnego, jeśli taka w ogóle istnieje? Chętnie bym zobaczyła, jeśli nie byłoby problemu, to bardzo bym prosiła o przesłanie, to mój email: [at].pl

miozyn
Posty: 60
Rejestracja: 2 sty 2015, o 20:13

Re: Olimpiada Biologiczna 2016/2017 - lista rankingowa

Post autor: miozyn »

Nie ucząc się można było napisać ten test tak samo jakby spędziło się 2 lata nad przygotowywaniem się.

Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Olimpiada Biologiczna 2016/2017 - lista rankingowa

Post autor: Thisfer »

Zacznę od końca: zgodzę się z miozynem. W tym roku uwzględnili oskarżenia dotyczące braku korelacji między maturą a OB oraz wyciągnęli rękę do pierwszoklasistów, chociaż bez pewnego poziomu wiedzy można by uzyskać niewiele punktów.

biologiamylife, przekazuję tylko informację ogłoszoną podczas powitania uczestników etapu okręgowego. Nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale sprawdzając wiadomości od SOK - czy znalazłby się znawca skrótów i wyjaśnił prawdziwe imię tajemniczego napoju? - możesz poznać adresy e-mail wszystkich zakwalifikowanych, jeśli nie wszystkich osób, które zdecydowały się na udział w pierwszym teście.

Ernestoo
Posty: 222
Rejestracja: 20 lip 2013, o 10:45

Re: Olimpiada Biologiczna 2016/2017 - lista rankingowa

Post autor: Ernestoo »

Thisfer pisze:SOK - czy znalazłby się znawca skrótów i wyjaśnił prawdziwe imię tajemniczego napoju?

Mam nadzieję, że nie będziesz próbował pić Systemu Organizacji Konkursów.
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Olimpiada Biologiczna 2016/2017 - lista rankingowa

Post autor: Thisfer »

Cha, cha, dzięki!

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości