Wspólna nauka do OB 2017 :)

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Margeritaaa
Posty: 49
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 14:49

Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: Margeritaaa »

Co powiecie na wspólną naukę biologii na skypie również w tym roku? Moglibyśmy razem np. rozwiązywać testy. Razem jest raźniej, szybciej i łatwiej się zmotywować. Mile widziane osoby startujące również w przyszłym roku.
Po mojego skypa proszę pisać na priv. Podam go jedynie jeśli zgłosi się odpowiednia liczba chętnych osób.
VademecumEdukacja

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: VademecumEdukacja »

Ja udzielam lekcji przygotowujących do Olimpiady w ten sposób, jeśli jesteś zainteresowana
michal25
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2014, o 13:41

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: michal25 »

Daj już spokój z promocją swoich zajęć. Nie trudno było tego nie zauważyć jeżeli pod każdym postem się promujesz. Jeśli ktoś jest zainteresowany to już z pewnością zdążył zauważyć Twoje ogłoszenie.

Margeritaaa
Posty: 49
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 14:49

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: Margeritaaa »

Popieram
VademecumEdukacja

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: VademecumEdukacja »

Nie pod każdym, bo jeden stworzyłem sam odnoście moich zajęć, a tu tylko zaproponowałem kontakt, odnosząc się do treści posta. I nie promuję, tylko proponuję. Co w tym złego.

Życzę miłego dnia i więcej uprzejmości, szczególnie do starszych od Was osób, nawet w tym anonimowym świecie forum

Miłego dnia i pozdrawiam Droga Młodzieży!
Awatar użytkownika
ketiw7
Posty: 14
Rejestracja: 30 maja 2015, o 21:12

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: ketiw7 »

Do ogłoszenia wyników jeszcze parę dni, a mnie ciekawość zżera . Sprawdzaliście na stronie OB ile szacunkowo uzyskaliście punktów?
Alexia
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2015, o 17:29

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: Alexia »

priv
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: Thisfer »

Ooo ten wątek przeoczył mi się. Czyżby posty przyszłych finalistów? :)

Oko
Posty: 6
Rejestracja: 8 paź 2016, o 14:19

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: Oko »

Mam nadzieję, że przyszłych finalistów
Wiecie może w jaki sposób zostaniemy poinformowani o wynikach? będzie jakaś lista, dostaniemy maila, czy znowu trzeba będzie prosić dyrektora o zalogowanie się na tę stronę
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: Thisfer »

Myślę, że na stronie pojawi się próg punktowy, natomiast ostateczne potwierdzenie znajdzie się w systemie elektronicznym, w koncie szkoły.

Powodzenia jutro! Trzymam kciuki.

Mnóstwomszak
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2017, o 15:52

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: Mnóstwomszak »

Czekam na te wyniki jak na igłach. Mam tyle nadziei. Jutro zapewne się rozpryśnie Miałem nadzieję, że zrobią listę kto się dostał. Mogliby to zrobić, a nie wszystko takie tajne przez poufne. Jeśli będzie ogłoszony tylko próg to przedłużą mój stres do poniedziałku. Nie podoba mi się, że niektóre informacje są zatajane i nie podają ich na stronie. Chodzi mi na przykład o ilość wszystkich uczestników 2 etap itp. Czy wam też się to nie podoba ?
Thisfer
Posty: 107
Rejestracja: 31 paź 2016, o 07:32

Re: Wspólna nauka do OB 2017 :)

Post autor: Thisfer »

W szczególności zadbali o utajnienie naszych adresów e-mail, które możesz przeczytać w wiadomości od SOK. :) Bardzo prawdopodbne, że opublikują tylko próg, ba! że wyniki ujawnią w przyszłym tygodniu. Pamiętacie, że w listopadzie pojawiła się na stronie minimalna ilość punktów wymagana do osiągnięcia w pierwszym teście, którą obiecywano przedstawić do końca października"?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości