I ROK - LEKARSKI

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
grgrgr
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2017, o 09:16

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: grgrgr »

hej, mam male pytanie dotyczace rozbojnika z biologii medycznej. W regulaminie studiow jest zapis dotyczacy wpisow warunkowych na kolejny semestr, ktory mowi, ze w przypadku zaleglego zaliczenia lub egzaminu nalezy w ramach warunku nadrobic go po sesji, a w przypadku niezaliczenia czesci skladowych przedmiotu nalezy ponownie uczeszczac na zajecia itp. Mam zaliczone wszystkie kolokwia, ale nie mam 60% i wiele wskazuje na to ze nie zdam rozbojnika. Czy w takiej sytuacji bede mogl przystapic do egzaminu po sesji, czy zostaje mi tylko powtarzanie przedmiotu? Blagam o pomoc
MedPaul11
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2016, o 18:11

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: MedPaul11 »

Myślę że najlepiej jutro zaraz po rozbójniku pojedź do dziekanatu i się dokładnie dopytaj jak wygląda sytuacja. Wtedy będziesz wiedział na 100%
osom
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2017, o 15:59

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: osom »

ktoś z was wie co robić, jeżeli oblałam 3 terminy egzaminów z biologii medycznej? czytałam gdzieś w regulaminie, że można napisać podanie o 3 dodatkowe terminy (całą resztę mam zaliczoną)- czy profesor zgadza się na takie rzeczy? Jeżeli ktoś miał przyjemność zdawać coś z biologii w ramach warunku to proszę, napiszcie coś o tym jak wygląda to zaliczenie, czy jest pisemne czy ustne, na czym warto się głównie skupić, będę bardzo wdzięczna ciężko z tą biologią w tym roku.
vanilis
Posty: 45
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:31

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: vanilis »

Z czego najlepiej powtarzać do egzaminu z anato ? Skawina ? Narkiewicz ?

Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: I ROK - LEKARSKI

Post autor: Amani »

Ja mam pytanie? Czy na lekarskim w Łodzi preparuje się teraz? Bo słyszałam od koleżanki co zaczynała 3 lata temu, że możliwość preparowania byla tylko na kole anatomicznym (wojskowo-lekarski)
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości