Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Czoko92
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2011, o 13:06

Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: Czoko92 »

cześć
Czy może mi ktoś podać namiary na jakiś sklep medyczny - internetowy bądź bezpośredni ? Okolice Rybnika, Katowice.

Chcę kupić nowy fartuch anatomiczny i czepek. (Kupiłam używany fartuch i ma dziurki /)
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: Aszyn »

Ja jestem z Wodzisławia i też się wiele natrudziłem zanim dorwałem fartuch i czepek. Obie rzeczy na allegro. W okolicy ciężko znaleźć anatomiczny.
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Re: Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: malibuu »

Aszyn, a jaki masz fartuch z allegro ? Ja też szukałam i są same wiązane z przodu
Awatar użytkownika
Delta
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2010, o 23:11

Re: Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: Delta »

fajny sklep z fartuchami i wszytskimi takimi rzeczami I(odzież medyczna, robocza itp) jest w katowicach centrum ul. żwirki i wigury. Dostaniecie kazdy rodzaj i rozmiar no i rzeczy sa bardzo dobrej jakosci z elanobawełny mają tez oferte internetową, poszukajcie w googlech.
malibuu
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:14

Re: Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: malibuu »

Delta, a jesteś pewna, że są tam także fartuchy anatomiczne? Bo w wielu sklepach jest super wybór, ale takich akurat nie ma.
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: billie j. »

Proponuję poczytać ogłoszenia wiszące na uczelni i odkupić fartuch i czepek (chustkę) od kogoś z roku wyżej. A za rok sprzedać swój fartuch przyszłym pokoleniom
wigix877

Re: Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: wigix877 »

znam jeden online sprawdzony
[spam]
ja ogólnie takie rzeczy raczej przez internet zamawiam
u mnie w okolicy nie ma akurat dobrze zaopatrzonego sklepu, ale nawet gdyby był to jednak przez internet zawsze wygodniej
Molinezja
Posty: 28
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 21:54

Re: Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: Molinezja »

Tak, jak wyżej - sklep przy Żwirki i Wigury w Katowicach, ale ten o nazwie Kwiatek", bo są chyba dwa. Babeczka bardzo fajna, na pewno są fartuchy anatomiczne, jeszcze spróbuj wcześniej zadzwonić i się upewnić.
Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Sklep medyczny - proszę o pomoc.

Post autor: Annobie »

Polecam kwiatka Świetny fartuch anatomiczny, fajnie leży, w dobrej cenie i najważniejsze nie gniecie się tak bardzo, więc po tygodniu noszenia go w torbie nie wygląda jak nie wiadomo co
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości