włosy tłuste zaraz po umyciu!!!

Jak utrzymać zdrową skórę, jak pielęgnować, czego unikać. Badania struktury i funkcje skóry, schorzenia skóry, paznokci i włosów.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: włosy tłuste zaraz po umyciu!!!

Post autor: godziasia »

jagodzio pisze:Hm, a kiedy włosy przestają się przetłuszczać tak same z siebie? (W sensie, że po okresie dojrzewania.) Mam już prawie 20 lat i nie mogę się doczekać, kiedy nie będę musiała myć włosów codziennie (nienawidzę tego)
hmm, nie jestem pewna, ale.być może wcale moja mama (46lat) myje głowę co półtora dnia (w sensie np w sobotę wieczorem, a potem w poniedziałek rano) także nie wiem czy to się kiedyś skończy ale mam ten sam problem
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: włosy tłuste zaraz po umyciu!!!

Post autor: jagodzio »

godziasia pisze:hmm, nie jestem pewna, ale.być może wcale moja mama (46lat) myje głowę co półtora dnia (w sensie np w sobotę wieczorem, a potem w poniedziałek rano) także nie wiem czy to się kiedyś skończy ale mam ten sam problem
No weź mnie nie dobijaj Mnie aż krew zalewa jak słyszę hasła mojej mamy: Nie myłam już tydzień, ale mam tłuste włosy. Muszę je umyć!", patrzę na jej włosy i wyglądają normalnie :[ Z tego co mówi, to jej się kiedyś też strasznie przetłuszczały. To się musi kiedyś skończyć! Muszę pocieszać się tą myślą, bo zwariuję z moimi długaśnym futrem
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: włosy tłuste zaraz po umyciu!!!

Post autor: godziasia »

noo, to i mnie to trochę pocieszyło
ginius
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2010, o 20:45

Re: włosy tłuste zaraz po umyciu!!!

Post autor: ginius »

Płyn do ondulacji.trochę mnie to przeraża.stosujmy rzeczy odpowiednio przeznaczone do włosów mycia a nie wysuszania, zresztą suche też się będą u nasady przetłuszczać i będą 2 problemy i tyle.już gdzieś komuś pisałam- Subrina Recept z wyciągiem z pomarańczy- mówie Ci, że Ci pomoże.
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: włosy tłuste zaraz po umyciu!!!

Post autor: malgosi35 »

zresztą suche też się będą u nasady przetłuszczać
Sprawdzałaś? Ręczę Ci że nie.
ed604
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2010, o 11:46

Re: włosy tłuste zaraz po umyciu!!!

Post autor: ed604 »

Mialam dokladnie ten sam problem. Zaraz po umyciu wlosy byly tluste, najbardziej przy skorze. Wygladalo to okropnie i bylam zalamana. Pomogl mi szampon GLEBOKO OCZYSZCZAJACY. Nalepiej kupic go w salonie fryzjerskim. Polecam Redken lub tresemme. Problem znikl jak reka odjal. Pozdrawiem
wero01
Posty: 9
Rejestracja: 23 mar 2017, o 15:08

Re: włosy tłuste zaraz po umyciu!!!

Post autor: wero01 »

wyprobowalas kubeczkowaa metode? : jest calkiem niezla i nie powoduje tego, ze wlosy sa tlustrze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości