Jakie LO w Krakowie ?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Awatar użytkownika
Veers
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2017, o 14:57

Jakie LO w Krakowie ?

Post autor: Veers »

Cześć wszystkim!
Mam pytanie odnośnie liceów w Krakowie z bardzo dobrym profilem biol-chem-mat, oraz dość dobrą atmosferą. Co sądzicie o I LO (Nowodworek) VIII (Wyspiański?) oraz Radosnej Nowinie 2000 w Piekarach? Które z nich jest lepsze i orientuje się ktoś jaki był w tamtym roku próg ?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
Hektor1995
Posty: 118
Rejestracja: 20 sie 2012, o 23:19

Re: Jakie LO w Krakowie ?

Post autor: Hektor1995 »

Ja chodziłem do I LO. Byłem zadowolony, wszystko zależy do jakiej klasy trafisz jak będzie dobra obstawa nauczycieli to się dużo nauczysz. Ogólnie z tych, które wymieniłeś/wymieniłaś to I LO najlepsze potem VIII a na końcu piekary. W KRK teraz najlepiej iść do 5 LO .
Lekarski sezon VI CMUJ
gabaleo
Posty: 7
Rejestracja: 2 sty 2016, o 20:34

Re: Jakie LO w Krakowie ?

Post autor: gabaleo »

Osobiście nie przepadam za tymi elitarnymi i jak gadam ze znajomymi to nie żałuję wybrania salezjan (ale żal szopki nowodworskiej, jest mega). Gdybym jednak miała wybierać jeszcze raz i z tych wymienionych to stawiałabym na Piekary, potem na I LO i na samym końcu na VIII

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości