Alternatywa dla korepetycji.

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

Po niewystarczającym wyniku z egzaminu maturalnego z biologii możesz lepiej przygotować się do kolejnego podejścia- podejmując dzienne studia z Biologii na U. Opolskim.
Pełniejsze informacje:
w okienku wyszukiwarki: biologia Opole lub Biologia Katowice. Gliwice, Częstochowa Wrocław, a następnie: Dariusz- matura z biologii na medycynę
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

Więcej informacji na stronie Katedra Biosystematyki Uniwersytetu Opolskiego.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: tchorz »

Dla mnie to ogłoszenie jest niemoralne i nieetyczne. Wiem, pewnie jakbym nie dostała się na medycyne i nie stać mnie by było na korepetycje to bym skorzystała. Ale takie naganianie uczniów na korki czy studentów byle tylko przyszli i była z tego kasa jest obrzydliwe
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

Wielce Szanowny Tchórzu,
nie wiem, czy pofatygowałeś się i doczytałeś resztę wiadomości ode mnie pod podanym linkiem na e korepetycje. Tam rozwinięta jest myśl o Alternatywie dla korepetycji i napisane jest o takiej możliwości. Każde działanie marketingowe można podciągnąć pod naciąganie. Moja propozycja wynika z faktu oczekiwań młodych ludzi chcących zwiększyć swoje szanse w kolejnym podejściu do matury z biologii. A to, że podpięta informacja jest do mojego mocno zmodyfikowanego ogłoszenia wiąże się z faktem zamieszczonych tam opinii. Dziękuję Ci za rozpoczętą dyskusję - na pewno zwiększy ona zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jeżeli chcesz podyskutować to podałem numer mojej komórki w ogłoszeniu na e korepetycje.
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

W poniedziałek 24 kwietnia 2017 rusza rejestracja na BIOLOGIĘ na Uniwersytecie Opolskim.
Jeżeli jesteś zainteresowany studiami na Biologii, które mogą Cię także przygotować do matury w 2018 (dostosowany do tego celu program I roku studiów) zarejestruj się:
rekrutacja.uni.opole.pl/
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

Pod podanym linkiem program studiów na Biologii na Uniwersytecie w Opolu. W pierwszych dwóch semestrach zajęcia, które ugruntują i rozszerzą wiedzę biologiczną
biol_st.pdf
(280.1 KiB) Pobrany 107 razy
Więcej informacji o biologii w Opolu:
biologia.wpt.uni.opole.pl/
a tam linki do różnych programów studiów realizowanych w Katedrze BIOSYSTEMATYKI UO:
biologia.wpt.uni.opole.pl/siatki-studiow/
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

Jeszcze są miejsca na biologii na UO- Katedra Biosystematyki. Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie.
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

Dla ułatwienia rejestracji w celu wypełnienia limitów na biologii na U. Opolskim (Katedra BIOSYSTEMATYKI) umożliwiono ponowną rejestrację przez Internet. Zapraszamy.
Plan studiów:
zobacz-ten-plik.pdf
(280.1 KiB) Pobrany 58 razy
Dla zainteresowanych studentów I-szego roku Biologii będą zajęcia z technik rozwiązywania Testu Maturalnego z rozszerzonej biologii prowadzone przez doświadczonego dydaktyka biologii.
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

Dla zainteresowanych link do II tury naboru na biologię w Opolu:
rekrutacja.uni.opole.pl/katalog.php?op=info&id=6-B-D3-T2&kategoria=

Telefon do sekretariatu Katedry Biosystematyki na stronie
Awatar użytkownika
Xawery
Posty: 42
Rejestracja: 18 mar 2017, o 08:12

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: Xawery »

II tura rekrutacji na Biologię na Uniwersytecie Opolskim będzie trwała do zapełnienia limitu przyjęć ( jest jeszcze trochę wolnych miejsc), a definitywnie zakończy się 26 września 2017.


Odpowiednio przygotowany program studiów- I roku oraz pozaprogramowe zajęcia z technik rozwiązywania testów z rozszerzonej matury (prowadzone przez bardzo doświadczonego dr n. biologicznych oczywiście darmowe) pozwolą na solidne przygotowanie się do egzaminu dojrzałości z biologii w 2018 roku.

telefon do sekretariatu Katedry Biosystematyki Uniwersytetu Opolskiego na stronie.
Opole ul. Oleska 22 pokój 108
iuvenis
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2018, o 18:08

Re: Alternatywa dla korepetycji.

Post autor: iuvenis »

Re: tchorz

Drogi tchórzu,

Tak się składa, że jestem jednym z tych nagonionych studentów na kierunek Biologia na Uniwersytecie Opolskim. Już studentem Kierunku Lekarskiego.

Biologia na Uniwersytecie Opolskim umożliwiła mi znacznie lepsze teoretyczne przygotowanie do poprawy matury z biologii. Materiał przerabiany na pierwszym roku na kierunku Biologia idealnie wkomponowuje się w zakres wiedzy wymagany na egzaminie maturalnym. Oprócz suchej teorii na zajęciach laboratoryjnych czy konwersatoriach student zaczyna lepiej rozumieć i kojarzyć zjawiska i procesy biologiczne.

Wszystkim jeszcze niezdecydowanym serdecznie polecam!

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość