Tanie ksero kraków

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
weramazur1986
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2013, o 12:04

Re: Tanie ksero kraków

Post autor: weramazur1986 »

TANIE KSERO jest na ul Szymanowskiego róg z Czarnowiejską oraz na Miasteczku studenckim- Ksero od pierwszej kopi 6gr Minimalna stawka to 4 gr ale trzeba zrobić dużo- bardzo dużo, jerst też wydruk od 8 gr! mają też duży forma i skład gratis!.
Oprawa prac, jak u nich wydrukujesz taniej oprawiasz.

NAJLEPIEJ ZGADAĆ SIĘ Z CAŁYM ROKIEM I WTEDY DO NICH UDERZYĆ
Kelbnris
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2016, o 12:00

Re: Tanie ksero kraków

Post autor: Kelbnris »

Ja sobie drukuje wszystko na [mod] zamawiam przez neta albo telefonicznie etykiety i tego typu sprawy i wszystko tanio przychodzi do mnie na wskazany adres.
Piteer_1998
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 13:06

Re: Tanie ksero kraków

Post autor: Piteer_1998 »

Osobiście polecam punkt pod górą olimp, szymanowskiego 15 chyba i na AGH-u B-4. Druk, ksero bardzo dobrej jakości, w dodatku wszystko tam odbywa się szybko i tanio, bez większych kolejek. a Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy.
ToniaŻywago
Posty: 28
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 17:02

Re: Tanie ksero kraków

Post autor: ToniaŻywago »

Ja polecam ksero na ul. Czystej
malowana_lala
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 12:41

Re: Tanie ksero kraków

Post autor: malowana_lala »

w budynku B4 AGH na Czarnowiejskiej
odrabiacz
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2017, o 18:52

Re: Tanie ksero kraków

Post autor: odrabiacz »

Ja jako student korzystałam z ksera na Wiślnej i Straszewskiego. Bylo tanio, z tego co wiem, to wciąż istnieją
Maur80
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, o 07:58

Re: Tanie ksero kraków

Post autor: Maur80 »

Obczajcie sobie [mod] , przede wszystkim jeśli chodzi o łatwy druk. Wystarczy wysłać mail do drukarki i przyjść po odbiór kiedy Wam pasuje. BEz kolejek i bezpiecznie. W Krakowie są punkty w całym mieście, blisko UJ i Krakowskiej Akademii oraz innych uczelni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości