sklep zoologiczny-opole

Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

sklep zoologiczny-opole

Post autor: Mysia »

mam pytanie do opolan. i nie tylko. chciałam zapytać, jaki sklep zoologiczny w opolu jest najlepszy? bo już sama nie wiem. z jedego mieliśmy mysz, która jak się okazało była bardzo chora. koleżanka też z tego samego miała świnkę i zdechła po tygodniu.
to który sklep jest waszym zdaniem najlepszy?
UnLe1996
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2008, o 18:52

Re: sklep zoologiczny-opole

Post autor: UnLe1996 »

moim zdaniem najlepsze jest Aquaboro. to taki sklep na ZWM-ie, tuż koło savii. kojarzysz go?
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: sklep zoologiczny-opole

Post autor: Mysia »

ekhm. nie. ja nie bywam na ZWM-ie. ja bardziej na wyspie) ale poszukam:D dzięki
qamilka
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2008, o 22:57

Re: sklep zoologiczny-opole

Post autor: qamilka »

Ja osobiście zaopatruję się w Skalarze (obecnie na przeciw Opolanina, w dawnejŻabce"). Kiedyś kupowałam tam chomiki i nigdy nie trafiłam na chorego. Poza tym w sklepie jest bardzo profesjonalna obsługa (taka szczupła, krótkowłosa blondynka). No i ceny są stosunkowo niskie. Nie polecam z kolei zoologa w realu. Kiedyś przez 5 minut nie mogłam się porozumieć ze sprzedawcą, który nie wiedział co to jest granulat dla gryzoni.
UnLe1996
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2008, o 18:52

Re: sklep zoologiczny-opole

Post autor: UnLe1996 »

hm. jak w mieście to jest jeden naprzeciwko szpitala ginekologicznego , nie pamiętam jak się nazywa i jeszcze jeden gdzie kupowałam chomika roborowskiego , koło opolanina, blisko sklepu Americanos, tylko nie pamiętam jak się nazywał.
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: sklep zoologiczny-opole

Post autor: Mysia »

a co myślicie o tym sklepie koło kinopleksu? na przeciwko tego parkingu (nie daleko)?
walkway
Posty: 39
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:32

Re: sklep zoologiczny-opole

Post autor: walkway »

Robiliście może zakupy w sklepach internetowych? Jst tam taniej? Może polecicie jakieś dobre sklepyh tego typu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości