Telefony/listy październikowe na medycynę.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
diana12
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2017, o 19:40

Telefony/listy październikowe na medycynę.

Post autor: diana12 »

Czy są tutaj osoby, które dostały się w październiku na medycynę? Spotkałam się z informacją na tym forum, że Uniwersytet Zielonogórski i ŚUM w zeszłym roku w październiku przyjęły osoby z wynikami około 130 punktów. Myślicie, że to prawda?
monika3512
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2017, o 11:07

Re: Telefony/listy październikowe na medycynę.

Post autor: monika3512 »

Z tego co mi wiadomo, próg stanął na 155 pkt co jest ogólnie dostępną informacja. Inne magiczne historie to zapewne bajki pt: Mam Znajomości". Smutne lecz takie jest życie
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Telefony/listy październikowe na medycynę.

Post autor: olunia16 »

diana12 pisze:Czy są tutaj osoby, które dostały się w październiku na medycynę? Spotkałam się z informacją na tym forum, że Uniwersytet Zielonogórski i ŚUM w zeszłym roku w październiku przyjęły osoby z wynikami około 130 punktów. Myślicie, że to prawda?
Jest to możliwe ale jak napisała monika3512 to jest raczej po znajomości i na niestacjonarnych. Wiem że takie praktyki są na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Są po prostu tak jakby 3 pule miejsc: stacjonarne, niestacjonarne i dla znajomych królika (niestacjonarne). No i w miejscach dla znajomych królika liczą się znajomości a nie zdana matura. Smutne ale prawdziwe. Wiem to z pewnego źródła. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości