jak byscie rozwiazali zad 9,2 ,slyszalem juz mase odp...

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: jak byscie rozwiazali zad 9,2 ,slyszalem juz mase odp..

Post autor: lukasz471 »

zumba93 pisze:pesel .juz sie tak nie madruj .jestes rowiesnikiem osob ,ktore zwracaja sie z roznymi watpliwosciami tutaj a strugasz Bog wie kogo .Do łba ci uderzylo:)
Pesel jest rocznik 93? Myślałem, że to jakiś nauczyciel, po jego flegmatyzmie. Jeżeli rocznik 93, to szacunek za tak dużą wiedzę (szczególnie tą matematyczną) w tym wieku.
zumba93
Posty: 64
Rejestracja: 10 kwie 2016, o 15:25

Re: jak byscie rozwiazali zad 9,2 ,slyszalem juz mase odp..

Post autor: zumba93 »

No nie jest.Pytalem jedna osobe z forum .Pewnego chemika i powiedzial ,ze to licealista.Szczerze trudno mi w to uwierzyc ,ale podobno to prawda
zumba93
Posty: 64
Rejestracja: 10 kwie 2016, o 15:25

Re: jak byscie rozwiazali zad 9,2 ,slyszalem juz mase odp..

Post autor: zumba93 »

Jasne ,ze szacunek za wiedze ,ale nie podobaja mi sie te jego niekiedy bezczelne odzywki i przerost ego
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: jak byscie rozwiazali zad 9,2 ,slyszalem juz mase odp..

Post autor: lukasz471 »

zumba93 pisze:Jasne ,ze szacunek za wiedze ,ale nie podobaja mi sie te jego niekiedy bezczelne odzywki i przerost ego
Takie są prawa młodości. W pewnym wieku człowiek myśli, że jest wszechwiedzący, bo ogarnia jakiś mały zakresik wiedzy, a potem im bardziej się zagłębia i pogłębia swoją wiedzę, to okazuje się, że czuje jakby wiedział coraz mniej. Po skończeniu studiów szczególnie to odczułem. A Pesel nie jest taki zły jeszcze w swoich odpowiedziach. (jeśli to prawda).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości