Powitanie nowych moderatorów

Napisz jeśli masz uwagi dotyczące funkcjonalności forum przyrodniczego lub chcesz uczestniczyć aktywniej w życiu forum, jako moderator czy administrator
Admin

Powitanie nowych moderatorów

Post autor: Admin » 27 maja 2015, o 17:57

Witajcie! :-)

Seeba
Moderator

Re: Powitanie nowych moderatorów

Post autor: Seeba » 27 maja 2015, o 18:22

Hej! Liczę na owocną współpracę z innymi moderatorami. :)

Adax82
Moderator

Post autor: Adax82 » 27 maja 2015, o 18:51

Witam wszystkich.
Chciałbym Wam powiedzieć, że jest dla mnie niezwykle przykrą sytuacją, że DMchemik i Giardia Lamblia mają status moderatorów "w spoczynku". Są to osoby, którym wiele zawdzięczam, odznaczają się nieprzeciętną wiedzą, najwyższą kulturą osobistą i olbrzymim wkładem w istnieniu tego forum na najwyższym poziomie. Nie znajduję słów, żeby mój stosunek do tych osób określić dostatecznie należycie.
DMchemik, Giardia Lamblia - moi intelektualni przyjaciele, nie znam przyczyny dla której zaistniał taki stan rzeczy, ale pragnę obu Wam podziękować za Wasz wkład pracy tutaj, który jest nie do przecenienia. Pragnę też, żebyście uczestniczyli w tym forum wspierając go swoim zaangażowaniem i intelektem. Wiele młodych ludzi oczekuje od Was pomocy i nie obchodzi ich - słusznie - tzw. polityka. Oni potrzebują wsparcia i pomocy ! Myślę, że byłbym zaszczycony zbliżając się do Waszego wkładu pracy, którą wykonaliście. ...bo osiągnięcie Waszego poziomu jest daleką dla mnie perspektywą...
WIELKI SZACUN DLA WAS ! I RÓWNIE WIELKIE PODZIĘKOWANIA !

Awatar użytkownika
DMchemik
Moderator w spoczynku

Post autor: DMchemik » 27 maja 2015, o 21:47

Nie wpraszamy się tam, gdzie nas nie chcą. Macie 4500 moich postów i ileś tam od Gardii to sobie radźcie w razie czego. Włożyliśmy sporo w to forum - zrobiono z nas frajerów.

Adax82
Moderator

Post autor: Adax82 » 2 cze 2015, o 20:03

DMchemik,
Powtarzam, bądź "ponad to". Dobrze wiesz, że jesteś moim intelektualnym przyjacielem. Twoje ( zapewne subiektywnie uzasadnione ) krzywdy nic nie znaczą w kontekście potrzeb tych wielu osób, które Twojej pomocy oczekują. Ty masz swoją jedną pretensję... 1000 osób potrzebuje Twojej pomocy. Co im powiesz?...
D..n - przemyśl to proszę.
p.s....jak zawsze pozwól mi na recenzowanie przez Ciebie moich postów. Będę wdzięczny.

Awatar użytkownika
malgosi35
Moderator

Post autor: malgosi35 » 3 cze 2015, o 12:57

MDchemik - dlaczego uważasz, że zrobiona z Was frajerów. Dość długo mieliście status Moderatora, po tym jak przenieśliście się na inne forum.

Admin

Post autor: Admin » 6 cze 2017, o 14:46

Ogłaszamy nabór na moderatorów wszystkich nie obsadzonych działów. Liczę na wiele zgłoszeń i ciekawe propozycje rozwoju forum.

ODPOWIEDZ