Śląski Uniwersytet Medyczny - pielęgniarstwo

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Milutka98
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2017, o 12:08

Śląski Uniwersytet Medyczny - pielęgniarstwo

Post autor: Milutka98 »

Hej, jest tu ktoś kto studiuje pielęgniarstwo na ŚUMie? Polecacie, warto czy lepiej szukać innej uczelni? Jakie przedmioty są na 1 roku? Prawda że w katowicach wychowanie fizyczne jest nieobowiązkowe? ))) Wybiera się ktoś na ŚUM?
kasiak91
Posty: 1
Rejestracja: 3 maja 2017, o 15:47

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny - pielęgniarstwo

Post autor: kasiak91 »

Witaj! Ja się wybieram, choć jeszcze nie na 100%
z tego co słyszałam wf obowiązkowy, ale nie mam pewności.
Coś się dowiadywałaś już nt studiów? Skąd jesteś?
Myślisz będą wysokie progi?
Milutka98
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2017, o 12:08

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny - pielęgniarstwo

Post autor: Milutka98 »

Tak, wybieram się ☺️ kurcze cieżko przewidzieć z tymi progami, słyszałem ze na SUM jedt dość niski, ale ile w tym prawdy . to nie mam pojęcie. Właśnie z tym wf to różne głosy słyszę, jedni ze obowiązkowy drudzy ze nie. A nawet nie ma jak się Kk katować z SUM żeby zapytać, w krk napisałam D-mail i babeczka odpisała na lajcie a zależy mi mega ba tej wiedzy, bo mam lekkie problemy ze zdrowiem a nieobowiązkowy wf by rozwiązał problem hehe

Milutka98
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2017, o 12:08

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny - pielęgniarstwo

Post autor: Milutka98 »

Ja pierdziele, sorry za te niezrozumiałe słowa ale pisze na telefonie i mi słownik poprawiał wyrazy haha

ainanae
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2017, o 09:43

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny - pielęgniarstwo

Post autor: ainanae »

Cześć!

Ja właśnie finalizuję studiowanie licencjatu pielęgniarstwa na ŚUMie. Studia tu to szkoła przetrwania, ale podobno na każdej uczelni są jakieś odpały .
Co do wfu to ja miałam obowiązkowy i chyba tak jest nadal. Można nie uczęszczać jeżeli jest się zapisanym na jakieś SKSy. Ogólnie na wfie nie trzeba się wysilać, przynajmniej ja miałam zwykle na siłowni i wystarczyło siąść na rowerek i pedałować po prostu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości