Medycyna przed 30-tką

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Amani »

Jak można już teraz wiedzieć, że zacznie się lekarski w październiku jak nie ma wyników matur i progów
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Piotrr »

Do końca 4 roku został mi w najlepszym wypadku miesiąc, w najgorszym 3 Uczelnia zaszalala z zajęciami i sesją w tym roku. . Jeszcze 3 tygodnie chodzenia na zajęcia. juz nie mówię o tym kiedy sesje kończyny. jak sobie radzę. doszedłem do końca 4 roku i mam nadzieję że wywalcze przepustkę na 5 a teraz modlę się nad farnakologią to nie będzie przyjemny egzamin &#128546
W końcu lekarz
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Piotrr »

Amani , koleżanka ma po 90% średnio z 3 rozszerzeń. Myślę że nie musi czekać na wyniki matur innych żeby być juz teraz pewną ze załapie się z którejś listy.
W końcu lekarz
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Amani »

To czemu dopiero teraz się wybiera na lekarski Piotr, studia na lekarskim zapewne są ciekawe, żebyś był tak samo zadowolony przy rozdaniu rezydentur.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Piotrr »

Spytaj koleżanki czemu dopiero teraz się wybiera. Nie widzę sensownosci i powiązania tego pytania z wynikami koleżanki. Nie rozumiem skąd złośliwości odnośnie rezydentur? Chyba nie leczy jakichś kompleksów?
W końcu lekarz
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Amani »

Ale kto ma mieć te kompleksy? Bo nie rozumiem
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Piotrr »

Widocznie za dużo wymagam
W końcu lekarz
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: _włóczykij »

Amani pisze:
25 cze 2017, o 11:23
Jak można już teraz wiedzieć, że zacznie się lekarski w październiku jak nie ma wyników matur i progów
koleżanka kajka napisała. Ze. Pisala czerwcowa mature i juz 24 miała wyniki. Ona jest na innych zasadach.
Piotr, ja również nie rozumiem złośliwość koleżanki Amani
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Amani »

No taka żebyś czasem nie był zmuszony robić specjalizacji, której nie chcesz. A włóczykij zapewne nigdy nie patrzyła na miejsca rezydenckie skoro nie wie o co chodzi.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Awatar użytkownika
_kajka_
Posty: 52
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 08:08

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: _kajka_ »

Amani, w czym problem? Tak jak kolega mówi, jestem na trochę innych zasadach. Mam maturę zagraniczną nieuznawaną przez uczelnię, więc pisałam wstępny w Lublinie - arkusz matury czerwcowej. Wyniki oficjalne już mam, zresztą wiszą na stronie uczelni, 88% z chemii PR, 93% z biologii PR i 92% z matmy PR. W Lublinie jest przelicznik x2 za każdy przedmiot na PR, czyli max 600 punktów. To możesz sobie policzyć i odpowiedzieć na pytanie dlaczego spodziewam się dostać - ile będzie kandydatów po biol-chemie z rozszerzeniem z matmy, a tym bardziej napisanym na ponad 90%?
A czemu miałabym się nie wybierać na lekarski? Jest multum powodów dla których można chcieć zmienić studia, chociaż nie widzę sensu tłumaczenia się przed tobą.
Ale pytaj jeśli chcesz, tylko mnie bezpośrednio, a nie w trzeciej osobie.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Piotrr »

Ale ja dalej nie rozumiem czemu interesujesz się moimi realiami i moją specjalizacją? Dziękuję za troskę, jest mi ona wyjątkowo zbędna. Doskonale wiem jakie mam perspektywy i realia na przyszłym etapie szkolenia. Proponuje skupić się na swojej karierze a nie innych
W końcu lekarz
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Amani »

kajka już zauważyłam że masz takie wyniki. Zapomniałam, że na WUMie są wyniki ze wstępnego wcześniej. Dodam że z nami studiuje studentka 6tego roku leku, i przyznaje że wcześniej nie była świadoma z sytuacja jaka jest ze specjalizacjami, ona chciała na kardiologię
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna przed 30-tką

Post autor: Piotrr »

I co nam wnosi ta informacja o studentce 6 roku? Masz swoje studia, ciesz się nimi, nie podobają Ci się to je zmień. Naprawdę zbędne jest mi twoje udowadnianie lepszosci stomatologii nad lekarskim
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości