Domowe, sprawdzone sposoby na ból głowy?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
alahory
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2016, o 11:20

Re: Domowe, sprawdzone sposoby na ból głowy?

Post autor: alahory »

a jak reagujecie na zioła na ból głowy ? czy pomagają Wam? czy tylko silne leki?
incredible
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2016, o 11:19

Re: Domowe, sprawdzone sposoby na ból głowy?

Post autor: incredible »

Zimny okład na głowę i sen.
Karolinaa4
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2016, o 17:57

Re: Domowe, sprawdzone sposoby na ból głowy?

Post autor: Karolinaa4 »

Mi na ból głowy pomagają te tabletki. Kiedyś chodziłam do różnych lekarzy i żaden nie przepisał nic co przyniosłoby ulgę. Te tabletki poleciła mi pani w aptece i okazały się bardzo skuteczne.
oktaluszka
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2017, o 14:27

Re: Domowe, sprawdzone sposoby na ból głowy?

Post autor: oktaluszka »

Jeśli często masz takie bóle to szkoda niszczyć wątrobę lekami przeciwbólowymi. Już lepiej przyjmować kwas tolfenamowy, który rzeczywiście leczy tego typu bóle. A jeśli mimo wszystko migrena nie ustąpi to lepiej skonsultować się z neurologiem
patafilar

Re: Domowe, sprawdzone sposoby na ból głowy?

Post autor: patafilar »

Polecam pić sok z jabłka, ogórka, jarmużu, imbiru i selera. Mi taki sok zawsze pomaga, a poza tym jest to sposób naturalny i zdrowy niż łykanie tabletek.
victoriia

Re: Domowe, sprawdzone sposoby na ból głowy?

Post autor: victoriia »

Wszystkie domowe sposoby mają podobną skuteczność, a medycyna konwencjonalna również oferuje jedynie leczenie objawowe. Bóle głowy mogą wiązać się m.in. z nieprawidłowym skrzywieniem lub ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa szyjnego. Oczywiście istnieje także wiele innych przyczyn bólów i zawrotów głowy – jak np. niskie lub wysokie ciśnienie tętnicze krwi, anemia albo nieprawidłowości w mózgu. W celu dokładnej diagnostyki wskazana byłaby wizyta u neurologa.
tina393
Posty: 7
Rejestracja: 24 lip 2018, o 08:45

Re: Domowe, sprawdzone sposoby na ból głowy?

Post autor: tina393 »

Cieszę się, że trafiłam na te forum, bo teraz przynajmniej mam pojęcie jakie mogą być przyczyny mojego bólu głowy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości