Egzamin poprawkowy z anatomii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mamomima
Posty: 7
Rejestracja: 3 wrz 2016, o 11:30

Egzamin poprawkowy z anatomii

Post autor: mamomima »

Hej! Mam wątpliwą przyjemność mieć dopyte z anatomii i zastanawia mnie jak to dokładnie wygląda. Czy pytania są losowo zadawane? Czy wymyślane na bieżąco przez komisję? Ile pytań zadają? Trudno jest to zdać? Oraz, czy może ktoś miał stąd albo jego znajomi i pamięta o co pytali? Dziękuję za wszystkie odpowiedź
Frey Gottesman
Posty: 33
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 17:21

Re: Egzamin poprawkowy z anatomii

Post autor: Frey Gottesman »

Odpowiedź dla potomnych, gdyby ktoś szukał info.
W roku 2017/2018 z trzech ustnych (dla każdego z trzech terminów, łącznie kilkadziesiąt osób) nie zdał nikt. Pytania zadaje grupa asystentów na czele z samym profesorem, zwykle 3 plus ewentualnie 1 wyciągające/dodatkowe. Większość z anatomii, głównie OUN (tu bez zaskoczenia, fachowcy w tej dziedzinie), ale jako smaczek pytanie np. o leczenie astygmatyzmu czy porażenia nerwu twarzowego. Atmosfera fatalna, komentarze pod adresem zdających również.
Także generalnie nie neguję samego GUMedu, bo to również moja Alma Mater i można dużo wynieść z kursu anatomii, ale imo warto zastanowić się, czy są miejsca, gdzie można w mniej bolesny sposób przejść te 6 lat, a zwłaszcza pierwsze dwa.
Adenina_ina
Posty: 45
Rejestracja: 1 lut 2018, o 09:56

Re: Egzamin poprawkowy z anatomii

Post autor: Adenina_ina »

Poprawka, na wszystkie terminy zdały podobno 2 osoby.
Frey Gottesman
Posty: 33
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 17:21

Re: Egzamin poprawkowy z anatomii

Post autor: Frey Gottesman »

Podobno? Jeśli już chcemy dzielić się domysłami, to słyszałem o jednym chłopaku na ustnym po pierwszym terminie. Co imo wcale nie zmienia faktu, że na te kilkadziesiąt (jak nie więcej) osób to jest to marny wynik. Teraz jeszcze testy z punktami ujemnymi za nieobecność na wykładzie. Żyć nie umierać.
Adenina_ina
Posty: 45
Rejestracja: 1 lut 2018, o 09:56

Re: Egzamin poprawkowy z anatomii

Post autor: Adenina_ina »

Nie domysły, skończyłam anatomie i znam 2 osoby co zdały dopyte, możliwe, że było ich więcej. Zawsze tak było na Gumedzie. Żadna nowość.
Frey Gottesman
Posty: 33
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 17:21

Re: Egzamin poprawkowy z anatomii

Post autor: Frey Gottesman »

Rok wyżej lepiej napisał i sporo mniej osób miało poprawki. Także może nie jest to nowość, że poszło marnie, ale na pewno żadna to rewelacja.
Adenina_ina
Posty: 45
Rejestracja: 1 lut 2018, o 09:56

Re: Egzamin poprawkowy z anatomii

Post autor: Adenina_ina »

Nabory coraz większe to i odsiew większy, było wiadomo że dokopia, tym bardziej że mieliśmy o 1 kolokwium mniej.
Frey Gottesman
Posty: 33
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 17:21

Re: Egzamin poprawkowy z anatomii

Post autor: Frey Gottesman »

Tym bardziej gratsy. Powodzenia na biochemii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości