ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
martynaa93
Posty: 8
Rejestracja: 14 lut 2012, o 19:32

ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: martynaa93 »

Witam:) wiem, bylo mase wątkow z poradami dotyczącymi dobrych szkół, dobrych kierunków. Jednak chcialabym dowiedziec sie co nie co o tej, konkretnej szkole jaką jest Uniwerek w Katowicach. Jesli ktos studiuje tu kosmetologie to czy ją poleca i czy stawia definitywnie na Katowice (w sprawie kosmetologii) czy moze są inne szkoły na ŚLĄSKU (Sosnowiec? Bytom? Zabrze?) Przeszukalam juz tyle starszych wątkow ale nie ma nic konkretnego na temat kosmetologii na Śląsku,nie ma ocen studentow na ten temat .Dlatego bardzo prosilabym o Wasze opinie
martynaa93
Posty: 8
Rejestracja: 14 lut 2012, o 19:32

Re: ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: martynaa93 »

poprawka- *czy moze są inne dobre szkoły na ŚLĄSKU (Sosnowiec? Bytom? Zabrze?)
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: Adrianisty »

Jeśli chodzi u ŚUM to kosmetologia jest w Sosnowcu, a nie w Katowicach.
martynaa93
Posty: 8
Rejestracja: 14 lut 2012, o 19:32

Re: ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: martynaa93 »

Tylko Sosnowiec? no i jak tam jest jesli chodzi o atmosfere, poziom? przecietnie czy moze czyms sie wyróznia?
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: zazu24 »

Wydział Farmaceutyczny ŚUMu jest w Sosnowcu, prowadzone tutaj kierunki do farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia.
Co prawda nie studiuję kosmetologii, ale często mam styczność ze studentkami tego kierunku, wiele z nich to moje koleżanki i większość z nich jest zadowolona, polecają ten kierunek
sama myślę, czy od przyszłego roku nie połączyć mojej farmacji z kosmetologią
martynaa93
Posty: 8
Rejestracja: 14 lut 2012, o 19:32

ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: martynaa93 »

ooo dzięki Ci zazu24 tez mysle ze to bedzie uczelnia w porządku, mam głęboką nadzieje
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: zazu24 »

tak naprawdę atmosferę na studiach tworzą ludzie, a nie uczelnia to od nich w większości zależy jak będzie się studiować D a uczelnie są, przynajmniej wg mnie, w większości podobne, totalna dezorientacja i chaos, ale taki los studenta, jeszcze się przekonasz D
Domi9105
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2013, o 13:47

Re: ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: Domi9105 »

Witam:) Czy ktoś z was może mi powiedzieć ile chętnych było na 1 miejsce na kosmetologię w tym roku?
sposobynastudia
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2015, o 11:03

Re: ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: sposobynastudia »

Hej! Kosmetologia to bardzo fajny kierunek! Ja akurat studiuje na SWSM w Katowicach i jestem mega zadowolona! Wreszcie uczę się tego co mnie interesuje! Zostawiam trochę informacji o tej uczelni jakby ktoś chciał

Pozdraiam, Kasia!
załamana
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2017, o 14:01

Re: ŚUM Katowice - KOSMETOLOGIA - warto?

Post autor: załamana »

Nie polecam SUM. Studiowałam kosmetologię drugiego stopniatragedia To nie uczelnia to cyrk. Jak macie możliwości to wybierajcie inne uczelnie. Na SUM żadnego poszanowania do studenta, wieczne niedomówienia (umawiamy się na zajęciach na jedną nieobecność po czym na koniec roku się okazuje,że tych których nie było raz mają obniżoną ocenę itp., itd) umawianie na zaliczenia testowe a są pisemne jakby nie prościej było to od razu powiedzieć. Można by długo wymieniać. Zajęcia z podologii prowadzone przy dwóch frezarkach, wg niedostosowane pracownie. Zajęcia z makijażu odbywają się w normalnych salach, w niewygodnych pozycjach, nawet nie ma gdzie rozkładać kosmetyków (oczywiście swoich bo uczelnia ma ograniczone ilości)Nie polecam Zastanówcie się dobrze bo ja będąc tam na mgr byłam bardzo niezadowolona! Pisanie pracy mgr- najgorsze co wspominam. Zmiana tematu na dwa dni przed oddaniem pracy do dziekanatu o czym nawet nikt nie raczył mnie poinformować przez co źle wydrukowałam pracęnic tylko nerwy się traci na tej uczelni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości