potrzebna rada

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
impossi18
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:36

potrzebna rada

Post autor: impossi18 »

Witam wszystkich, czy są tu jacyś studenci technologii chemicznej lub biotechnologii? A może absolwenci tych kierunków? )
Mam zamiar składać papiery na politechnikę warszawską, ale waham się, co wpisać na pierwszym miejscu. Zależy mi na studiowaniu chemii, ale kompletnie nie wiem, który kierunek jest bardziej przyszłościowy i opłacalny. Wiecie może jak później z pracą? Po którym kierunku łatwiej się przebić? Na co jest większe zapotrzebowanie? No i jak z zarobkami? A może jakiś pokrewny kierunek, o którym nie wiem?
Od paru dni czytam różne artykuły, ale są mega sprzeczne, dlatego uznałam, że lepiej zaczerpnąć wiedzy od osób, które w tym są.
Są tu osoby z podobnymi problemami?
Bardzo liczę na pomoc, każda opinia i informacja na pewno się przyda!
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: potrzebna rada

Post autor: persil1991 »

Po biotechnologii o pracę bardzo ciężko. Sporo osób robi później podyplomówkę z analityki medycznej. Może pomyśl właśnie o analityce?
impossi18
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:36

Re: potrzebna rada

Post autor: impossi18 »

persil1991 pisze:Po biotechnologii o pracę bardzo ciężko. Sporo osób robi później podyplomówkę z analityki medycznej. Może pomyśl właśnie o analityce?
[mod], a co myślisz o tej technologii chemicznej? W ogóle myślałam jeszcze o inżynierii chemicznej i procesowej albo o inżynierii biomedycznej Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia odnośnie tych studiów?
impossi18
Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:36

Re: potrzebna rada

Post autor: impossi18 »

jeszcze mam pytanie, wiem, że wakacje, ale czy są tu jacyś studenci inżynierii biomedycznej? Co sądzicie o tym kierunku? Warto na niego iść? Czy jest po tym praca?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości