Przed I rokiem studiów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ROBERT21
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2017, o 09:19

Przed I rokiem studiów

Post autor: ROBERT21 »

Witam!
Czego warto się pouczyć jeszcze przez wakacje? Mam dużo wolnego czasu i chciałbym go jakoś wykorzystać.
Słyszałem, że warto zacząć anatomie ale nie wiem z jakich źródeł korzystać l
Pozdrawiam
chemik987
Posty: 96
Rejestracja: 13 lip 2016, o 17:51

Re: Przed I rokiem studiów

Post autor: chemik987 »

Na twoim miejscu nie psułbym wakacji na naukę anaty będzie jeszcze czas uwierz ale jeśli czujesz taką potrzebę to biblią są 3 części kompendium z anatomii prawidłowej Gworysa i by zdać egzamin to całkowicie wystarcza, ewentualnie Marciniak czy Bochenek ale uwierz nie bedziesz miał czasu tego czytać w trakcie roku
ROBERT21
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2017, o 09:19

Re: Przed I rokiem studiów

Post autor: ROBERT21 »

Dziękuję

Jaki atlas warto wybrać?
Awatar użytkownika
Loki23
Posty: 33
Rejestracja: 18 sie 2015, o 20:32

Re: Przed I rokiem studiów

Post autor: Loki23 »

Moim zdaniem najlepszy jest Sobotta. Na egzaminie praktycznym większość szpilek jest zaznaczonych na kartach właśnie Sobotty. Ja korzystałam jeszcze z Nauroanatomii i neurofizjologii Nettera. Jak dla mnie najlepszy od nauki OUN, przekroje są świetne.
chemik987
Posty: 96
Rejestracja: 13 lip 2016, o 17:51

Re: Przed I rokiem studiów

Post autor: chemik987 »

Sobotta to we Wroclawiu typowy must have przynajmniej ja miałem na praktycznym wyłącznie tablice z Sobotty, ja polecam do OUN natomiast Sinielnikova(taki rosyjski atlas, jest również wersja anglojęzyczna) do wypożyczenia z biblioteki, inne osoby korzystały również z Prometeusza i Nettera dodatkowo
Lucherino
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2015, o 15:24

Re: Przed I rokiem studiów

Post autor: Lucherino »

Przez wakacje przed 1szym rokiem to warto się wyspać, pobawić, by mieć co wspominać w czasie sesji
Na dostanie bólu pleców od siedzenia przy biurku nad książkami jest zawsze, na rozwijanie jakichś zainteresowań i sport - różnie z tym bywa. Warto też poczekać z książkami na kiermasze, próbować wypożyczyć albo namierzyć starszaków co sprzedają po taniości.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości