Rekrutacja UMED 2017

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
darra
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 11:21

Rekrutacja UMED 2017

Post autor: darra »

Hej, czy ktoś tutaj zamierza w tym roku rejestrować się na lekarski na UMED w Łodzi? Czy ktoś z poprzednich lat może się wypowiedzieć o studiach? Czy ciężko się dostać? Czy ciężko się utrzymać? Czy gdybyście mieli wybrać jeszcze raz to wybralibyście tak samo? Każda odp będzie pomocna
mateolini
Posty: 2
Rejestracja: 2 cze 2015, o 11:36

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: mateolini »

Hej darra, ja będę rekrutować w tym roku na UMED Może się spotkamy na zajęciach Moja siostra obroniła się na lekarskim w zeszłym roku i idę w jej ślady Ze studiów była zadowolona, uczyła się to prawda ale zawsze to jakoś godziła z życiem towarzyskim Była strasznie zajarana tym wszystkim i po prostu to lubiła więc i się uczyła. Owszem miewała cięższe egzaminy na które musiała pozakuwać ale to medycyna w końcu, nikt Ci nic innego nie powie
Exe99
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2014, o 15:26

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Exe99 »

Uczelnie szczerze polecam uczyc sie trzeba jak wszedzie, prowadzacy w wiekszosci sa bardzo spoko
Larsonik
Posty: 143
Rejestracja: 6 gru 2015, o 13:07

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Larsonik »

Jesteśmy po wynikach, a więc pora zadać pytanie. Kto się wybiera do Łodzi?
Gosia1441
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2015, o 15:02

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Gosia1441 »

ja się wybieram! tylko jeszcze nie wiem czy docelowo, czy też będzie to przystanek w rekrutacji
Ogarniacie sprawę z teczkami ? Na koncie dostępny jest wzór teczki, co mamy z tym zrobić ?
Larsonik
Posty: 143
Rejestracja: 6 gru 2015, o 13:07

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Larsonik »

Ja planuję kupić jutro białą, tekturową teczkę i napisać na jej przedniej stronie to, co jest we wzorze. Ale nie mam pojęcia, czy o to chodzi . Gosia, wolałabyś na inną uczelnię, jeśli się dostaniesz?
Gosia1441
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2015, o 15:02

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Gosia1441 »

Poszperałam, doczytałam, tak, ma być biała teczka, brawo dla ciebie chodziło mi o kolor, bo wiem że pielęgniarstwo ma być w zielonych teczkach
A sama nawet nie wiem czy wolałabym inną uczelnię, może Poznań w kolejnych listach, albo na Lublin się zdecyduję, bo najbliżej domu będzie. Jednak na dzień dzisiejszy Łódź nr 1. A u ciebie Łódź docelowa jest? I szykujesz się na wejście z jutrzejszych list?
Larsonik
Posty: 143
Rejestracja: 6 gru 2015, o 13:07

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Larsonik »

Tak, u mnie Łódź jest docelowa. Matury poszły mi na tyle dobrze, że mam przywilej wybierania bez stresu sobie uczelni i szykuję się na pierwszą listę . Kryterium bliskości do domu okazało sie najważniejsze. Jutro pojadę z teczką pewnie. U mnie to 40min w jedną stronę, a tobie współczuję, bo spod Lublina to dopiero będzie wyprawa do Łodzi .
Gosia1441
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2015, o 15:02

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Gosia1441 »

Więc gratuluję dostania się!
a nie wiesz może czy wzięli duży ( jeżeli ofc wzięli jakiś) nadmiar osób? Bo tak mi zależy na spadku progu jutro, eh niczym sprawa życia i śmierci
Larsonik
Posty: 143
Rejestracja: 6 gru 2015, o 13:07

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Larsonik »

Dziękuję! Po rezygnacji części osób z 1 listy okazało się, że jestem 3 w rankingu, co dało mi większą satysfakcję niż same wyniki maturalne . Niestety, próg nie drgnął. nawet o punkt. Jak zatem Twoje plany na studia?
Gosia1441
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2015, o 15:02

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: Gosia1441 »

3 miejsce w rankingu, ooo panie, szacuneczek
Co do planów na studia zasadniczo się nie zmieniły, chcę do Łodzi docelowo, a sądzę że moje 336pkt powinno kiedyś wejść, pytanie tylko kiedy, bo szczerze mam dosyć tej rekrutacji
werkak
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2017, o 12:24

Re: Rekrutacja UMED 2017

Post autor: werkak »

Ja skończyłam I rok lekarskiego i polecam UMED – także kto złożył papiery to dobra decyzja Będzie przed wami kilka cięższych egzaminów, ale tego podejrzewam że jesteście świadomi D w sumie chyba nie znam nikogo kto by narzekał na tę uczelnię
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości