Rekrutacja we Wrocławiu po terminie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
parszywcio
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2017, o 13:55

Rekrutacja we Wrocławiu po terminie?

Post autor: parszywcio »

Witam,
zarejestrowałam się na IRK we Wrocławiu na lekarski i jako kierunek awaryjny wzięłam położnictwo, jednak jak dostałam wyniki matur stwierdziłam, że nawet nie płacę na lekarski bo nie ma po co i zapłaciłam tylko za położnictwo. Dzisiaj dostałam maila, że niestety nie będę brana pod uwagę bo zapisałam się na położnictwo po 29.06, czyli według harmonogramu po terminie! Jakim cudem się pytam? Skoro nie można się zapisywać to po co zapisy były otwarte? Po to żeby wyciągać opłatę rekrutacyjną, czy co? Myślicie, że uda mi się coś jeszcze ugrać i wciągną mnie na listę?
I druga sprawa, czy wiecie gdzie jeszcze można się zapisać na położnictwo, jeśli wgl można? To niestety była jedyna uczelnia na którą złożyłam na awaryjny kierunek
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Rekrutacja we Wrocławiu po terminie?

Post autor: kliop »

Skoro nie można się zapisywać to po co zapisy były otwarte? Po to żeby wyciągać opłatę rekrutacyjną, czy co?
Sądzę, że tu akurat wina jest Twoja, bo nie dopilnowałaś terminów. A opłatę rekrutacyjną powinni Ci zwrócić.
Myślicie, że uda mi się coś jeszcze ugrać i wciągną mnie na listę?
Raczej nie.
mała 12
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2017, o 18:16

Re: Rekrutacja we Wrocławiu po terminie?

Post autor: mała 12 »

Udało Ci się coś załatwić, bo ja jestem w podobnej sytuacji?
Awatar użytkownika
Esk
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2017, o 17:23

Re: Rekrutacja we Wrocławiu po terminie?

Post autor: Esk »

Na stronie rekrutacji w zakładce Komunikaty pojawiło się coś takiego:
Informujemy, że kandydaci, którzy (po terminowym zarejestrowaniu się w systemie IRK i wyborze jednego lub kilku kierunków studiów) zapisali się na kolejny kierunek studiów po 29 czerwca 2017 r. (czyli po terminie określonym w harmonogramie rekrutacji), nie mogą być uwzględniani w postępowaniu rekrutacyjnym na rok akademicki 2017/2018 na wybrany w systemie IRK dodatkowy kierunek, ponieważ jest to niezgodne z uchwalonymi warunkami rekrutacji i odpowiednim harmonogramem rekrutacji na rok 2017.
Jest tam też trochę więcej na temat odpowiednich uchwał.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości