Allopurynol, a cholecystektomia

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
strateg37
Posty: 25
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:33

Allopurynol, a cholecystektomia

Post autor: strateg37 »

Witam, mam mieć za nieco ponad tydzień wykonany zabieg cholecystektomii i podczas wizyty w szpitalu spytany przez lekarza o choroby przewlekłe powiedziałem, że mam tylko dnę moczanową i oprócz tego zdrów jak ryba. Już jednak wróciwszy z wizyty zacząłem rozważać, że w sumie nie dopytałem się, czy mam przestać brać Milurit do czasu operacji. Ze wspomnianym lekarzem-chirurgiem i tak się jeszcze przed zabiegiem zobaczę, ale chciałbym się już zawczasu dowiedzieć, czy już powinienem (jeżeli w ogóle trzeba) przestać brać Milurit? Kolejną wizytę mam mieć dopiero za kilka dni i zastanawiam się, czy lepiej nie byłoby już teraz przestać brać, by dla pewności mieć te kilka dodatkowych dni niebrania.

Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś mi w miarę szybko odpowie. Ataku dny nie miałem od lat i biorę wyłącznie profilaktycznie. Czy konieczne jest odstawienie tego leku w przypadku cholecystektomii?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości