Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Forum dyskusyjne poruszające problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
alessee

Re: Jak odtruć i zregenerować wątrobę?

Post autor: alessee » 14 cze 2017, o 08:28

Znalazłam ostatecznie :P Było na ich stronie, niepotrzebnie się tutaj pytałam :P

krim

Post autor: krim » 22 cze 2017, o 07:23

Hepa vitale super. Nie wierzyłem początkowo w działanie takich środków ale postanowiłem przetestować bo mój lekarz rodzinny mi polecił ( brałem kurację na nerki a każdy pewnie z Was wie jak takie leki obciążają wątrobę i wyniki z czasem zaczęły przychodzić nie takie). Środek bardzo poprawił współczynniki przy badaniach. No i rozmawialem jeszcze z lekarzem na teamt innych i powiedział mi ,że nie ma co wierzyć w reklamy w tv. Reklamują wiele środków, często o wiele droższych ale w składzie takich sobie.

alessee

Post autor: alessee » 7 lip 2017, o 08:58

A tak z ciekawości sie zapytam w jakiej formie to bierzesz? Bo ja od jakiegoś czasu po prostu rozpuszczxam to sobie w szklance wody bo jest to dla mnie najwygodniejsze.

krim

Post autor: krim » 10 lip 2017, o 08:54

Możesz sobie rozpuścić. Mozesz dodac do jakiegoś jedzenia z rana. Do jogurtu czy owsianki. Nie ma znaczenia w sumie Sam nie mogłem się tylko przekonać do jedzenia na sucho :P Nie wiem czy jest to mozliwe :oops:

Biocide

Post autor: Biocide » 29 lip 2017, o 12:22

Jeżel wątroba nie jest jeszcze marska to należy przestać pić - zregeneruje się sama.
W przeciwnym wypadku pozostaje transplant.

mirka9300

Post autor: mirka9300 » 20 lis 2017, o 11:46

Ja słyszałam, że na wątrobę bardzo dobrze działa ostropest plamisty. Działa również odtruwająco, więc może akurat się sprawdzi. Polecam się zainteresować.

Matyllda

Post autor: Matyllda » 20 gru 2017, o 18:27

Wątroba regeneruje się sama. Niestety w przypadku silnego lub długotrwałego zatrucia nie da rady. Ostropest to bardzo dobry wybór, jeśli działamy profilaktycznie. Nigdy nie leczymy się sami, tylko idziemy do lekarza.

armorus

Post autor: armorus » 29 gru 2017, o 17:42

alessee pisze:
7 lip 2017, o 08:58
A tak z ciekawości sie zapytam w jakiej formie to bierzesz? Bo ja od jakiegoś czasu po prostu rozpuszczxam to sobie w szklance wody bo jest to dla mnie najwygodniejsze.
Do bani takie rozwiązanie. Najważniejsza w ostropeście jest sylimaryna, która nie rozpuszcza się w wodzie. Niestety ostropest trzeba zjadać w całości, najlepiej mieszając z innymi składnikami.

ODPOWIEDZ