Pielęgniarstwo

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ppaulinga
Posty: 3
Rejestracja: 8 sie 2016, o 18:36

Pielęgniarstwo

Post autor: ppaulinga »

Muszę dokonać wyboru pomiędzy AWF Warszawa a Uniwerstetem medycznym w Białbymstoku?
Co byście wybrali ? Jaki poziom tu i tu ? Może ktoś może się wypowedzieć o uczelniach ?

#pielęgniarstwo
dominikanurs
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2016, o 19:44

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: dominikanurs »

Uważam, ze zawsze uniwersytet medyczny to medyczny, sama idę do Białegostoku. Studiowalam tutaj juz wczesniej pol roku i uczelnia jest bardzo prostudencka.
Solek

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Solek »

hej. moja koleżanka poleca mi studia na tej uczelni - Wyższa Szkoła Mazowiecka - wydaje mi sie, że matura poszła mi całkiem, całkiem (tfu tfu. jeszcze ustne)

Wydaje mi sie, że mam szanse się dostać, bo to oblegana uczelnia. Macie swoje opinie? Ktoś tam składa dokumenty?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: Mårran »

Solek jak już spamujesz uczelnią to chociaż zmieniaj nicki zanim napiszesz w jednym poście, że studiujesz pielęgniarstwo, w innym że fizjoterapię, a tu że kandydujesz.
Pani Buka
kassol
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2017, o 20:53

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: kassol »

odnosnie wyboru jakim jest Wyzsza Szkoła Mazowiecka to ja bardzo, ale to bardzo polecam.
ulicka

Re: Pielęgniarstwo

Post autor: ulicka »

wyższa szkoła mazowiecka jakiś czas temu zmieniła nazwę i teraz jest to Mazowiecka Uczelnia Medyczna, myśle. że to dość istotna informacja Ja pielęgniarką będę już za rok Dla mnie wybór był prosty bo i moja mama i babcia też pracowały w tym zawodzie. A MUM jak najbardziej polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość