polecacie uczniom książki wydawnictwa Omega?

Forum biologiczne dla nauczycieli szkolnych i akademickich, zbliżające ich do uczniów i studentów. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z nauczania biologii
Regulamin forum
To jest dział dla nauczycieli biologii. Dział dla uczniów dostępny pod adresem: forum-szkolne-vf177.htm
nati_wiola
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2011, o 18:03

polecacie uczniom książki wydawnictwa Omega?

Post autor: nati_wiola »

polecacie uczniom książki wydawnictwa Omega? słyszałam różne opinie o tym wydawnictwie i książkach. Ma ktoś doświadczenie w pracy z tymi książkami? przede wszystkim pytam o biologię
SylwiaUrszula
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2017, o 08:06

Re: polecacie uczniom książki wydawnictwa Omega?

Post autor: SylwiaUrszula »

Polecam wszystkim 10-ksiąg Barbary Bukały, szczególnie osobom przygotowującym się na takie kierunki studiów jak: medycyna, farmacja, weterynaria. Pracuję z uczniami na korepetycjach i wszyscy moi podopieczni są zadowoleni z tych książek, materiał przystępnie podany, napisany łatwym językiem.
Proteasom
Posty: 13
Rejestracja: 24 maja 2017, o 19:02

Re: polecacie uczniom książki wydawnictwa Omega?

Post autor: Proteasom »

Jak najbardziej polecam ! Teraz ksiązki z nowej ery to za mało, choć wydawnictwo myślę, że tu wyczuło i planuje wprowadzić cos innego. Nowa matura nie sprawdza już wykonywania schematycznych zadań. Pozdrawiam.
Joasska
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2016, o 16:31

Re: polecacie uczniom książki wydawnictwa Omega?

Post autor: Joasska »

Ja podczas przygotowań do matury używałam książek z tego wydawnictwa, uważam, że są naprawdę dobrze, przystępnie napisane. Moja siostra jest nauczycielką biologii w gimnazjum i ona z kolei stawia w dużym stopniu na materiały z portali internetowych dla nauczycieli, stara się żeby jej lekcje były oryginalne i żeby uczniowie się nie nudzili, podobno się udaje Do następnego roku szkolnego już się przygotowuje - może też znajdziecie tam coś dla siebie. Warto trochę poszperać żeby urozmaicić dzieciakom zajęcia i żeby te jak najwięcej materiału zapamiętywały z zajęć.
biolchemica
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:13

Re: polecacie uczniom książki wydawnictwa Omega?

Post autor: biolchemica »

Cześć
Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy warto kupować ten zbiór:
biologia-trening-przed-matura-zbior-cwiczen-pakiety-zadan-testy.jpg
biologia-trening-przed-matura-zbior-cwiczen-pakiety-zadan-testy.jpg (20.61 KiB) Przejrzano 10607 razy
Dodam, że chciałabym mieć zbiór zadań z zadaniami nietypowymi i o stopniu trudności dorównującym tym z matury, a słyszałam, że wydawnictwo Omega się tutaj sprawdza. Czy moglibyście polecić mi także inne zbiory?
Z góry dziękuję.
widloo
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2021, o 07:18

Re: polecacie uczniom książki wydawnictwa Omega?

Post autor: widloo »

tak, mogą tam się ciekawych rzeczy dowiedzieć :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości