Lizyna, arginina i hormon wzrostu

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Awatar użytkownika
ketiw7
Posty: 14
Rejestracja: 30 maja 2015, o 21:12

Lizyna, arginina i hormon wzrostu

Post autor: ketiw7 »

Wiekszość osób w wieku dorastania, a przynajmniej przedstawiciele płci męskiej chcieliby być odrobinę wyżsi, a przynajmniej wiedzieć ile w przybliżeniu się urośnie. Jako, że na RTG ręki nie mam co za bardzo liczyć szukałem na forach możliwości stymulacji wzrostu. Mianowicie czy to prawda, że przyjmowanie lizyny i argininy przyśpiesza wzrost kości długich przez zwiekszoną produkcje somatotropiny? Czy podczas suplementacji tymi dwoma aminokwasami trzeba przyjmować witaminy potrzebne do syntetyzowania sth typu B3, C?
Awatar użytkownika
ketiw7
Posty: 14
Rejestracja: 30 maja 2015, o 21:12

Re: Lizyna, arginina i hormon wzrostu

Post autor: ketiw7 »

Nawet znalazłem link do tego fantastycznego suplementu :v
rolex
Posty: 7
Rejestracja: 1 cze 2017, o 07:55

Re: Lizyna, arginina i hormon wzrostu

Post autor: rolex »

najlepiej jeśli hormony itp są naturalnie wytwarzane jednakże czasami znajdują się zamienniki czy tabletki które to wzmacniają. coś tego typu proszę powiedzcie mi czy to może w jakikolwiek sposób zadziałać? czy raczej można oczekiwac tylko efektów ubocznych i dać sobie spokój?
radek212
Posty: 3
Rejestracja: 4 sie 2017, o 05:45

Re: Lizyna, arginina i hormon wzrostu

Post autor: radek212 »

a po co ten hormon jest
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość