Poznań niestacjo - progi i limity przyjęć

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Fenek
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017, o 18:21

Poznań niestacjo - progi i limity przyjęć

Post autor: Fenek »

Cześć,

Bardzo długo szukałem i znaleźć nie mogłem. Również na tym forum informacje był głównie o stacjo.

W ubiegłym roku na UMP próg był 104 pkt, niestety na ich stronie nie ma danych z lat wcześniejszych. Czy ktoś się orientuje, jakie był progi na niestacjo, lub dysponuje zbawiennym linkiem? Znalazłem jeden temat tutaj, że w 2013 lub 2014 było 98 pkt, ale nic więcej.

W tym roku dla niestacjonarnych jest przewidziane tylko 30 miejsc, wie ktoś może czy tyle samo było w poprzednich latach? I czy ta liczba jest wartością ostateczną zawsze? Czy ktoś wie, jak to było z drugą listą na niestacjo, naborami uzupełniającymi? Progami z pierwszej listy? Cokolwiek?

Czy mając 115 punktów powinienem dalej robić w portki, że mogą mnie nie przyjąć? Wiem, że mam spory zapas punktowy w stosunku do progów z lat poprzednich, no ale weszła ustawa apteka dla aptekarza i spodziewam się nawałnicy kandydatów na niestacjo, stąd moja wątpliwość. Wiem, że nie jesteście jasnowidzami, ale każda opinia się przyda. Na innych uczelniach zakwalifikowałem się bez problemu, ale tam wszędzie mają dużo więcej miejsc dla niestacjo (Wrocław - 125) i ogólnie przyjmują każdego. Poznań jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie nie ma aż tak łatwo.

Z góry dziękuję za wszelkie wypowiedzi, pomocne w leczeniu paniki wywołanej całkowitym minięciem się z kluczem na biologii i mocną potrzebą dostania się w akurat w Poznaniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości