Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: maarynikaa »

ja powiem tak: nie bierzcie pod uwagę opinii tak zwanych ekspertów przykładowo z wp.pl.
wielu moich znajomych zasugerowalo sie opiniami tychże ekspertów na temet elektroradiologii , ze to super przyszłosciowy i dochodowy kierunek, że jest olbrzymie zapotrzebowanie na specjalistów po tych studiach w szpitalach i ze sa dobre zarobki. ale patrzac tak, to w ilu szpitalach przy obsłudze rtg i innych tego typu urzadzen stoją zwykli lekarze albo pielegniarki po jakichs kursach .w ramach oszczedności nie chca zatrudniac elektroradiologów, bo po co maja miec jeszcze jedna osobe do oplacenia skoro mogą wrzucic obsluge takich uradzen w obowiazki jakiejs pielegniarki
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: zetsu »

Ja się w ogóle dziwię, że tyle osób które zdały rzekomo egzamin dojrzałości wchodzi na jakieś pierwsze lepsze forum i sugeruje się anonimowymi odpowiedziami na temat wyboru studiów. Sorry ale jeśli takimi macie być w przyszłości specjalistami, którzy nie mają własnego zdania i opinia innych jest myślą przewodnią to gratuluję .
Zwróćcie uwagę, ze co drugi post na tym forum brzmi jak myślicie, który z tych kierunków jest bardziej przyszłościowy i po którym będzie pewna praca ?
Jak czytam coś takiego to słabo mi się robi .
maarynikaa
Posty: 100
Rejestracja: 29 sie 2011, o 09:20

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: maarynikaa »

zetsu, TO NIE CZYTAJ
maja94
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2012, o 09:17

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: maja94 »

Coraz atrakcyjniejsze są

Kod: Zaznacz cały

studiowac.pl
ale nie ma co iść na nie na siłę jeśli dana dziedzina Ci się nie podoba. Wiele osób idzie na dany kierunek tylko dlatego, że owy kierunek jest modny, niestety potem są tego konsekwencję typu rezygnacje ze studiów, albo niezadowolenie w pracy
czapla

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: czapla »

jeny ja wciaz nie wiem czy IB czy biotechnologia l
Stworek
Posty: 229
Rejestracja: 30 paź 2009, o 18:00

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: Stworek »

Jestem po I roku biotechnologii medycznej. Studia ciekawe, ale też ciężkie, porównywalne z lekarskim. Niektórzy wykładowcy straszą, że nie będziemy mieć potem pracy. Jak to wszystko się potoczy - nie wiem. Mam nadzieję, że się będzie rozwijać pozytywnie.
fattiger

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: fattiger »

Przyszłościowe kierunki to takie, po jakich można znaleźć pracę, a więc na pewno informatyka. Duży wpływ na to, czy kierunek jest przyszłościowy, czy nie, ma też sytuacja gospodarcza, czy populacja. Na przykład teraz można zauważyć, że wiele osób wybiera się na pedagogikę, a zupełnie nie bierze pod uwagę niżu demograficznego, czy nawet poziomu nauczania. W takiej WSP w Łodzi pedagogika otrzymała ocenę warunkową, co niezbicie dowodzi, że poziom jest niski. Często też można zauważyć, że ludzie nie wiedzą, co ich interesuje. Nie jest to tak naprawdę dobry moment na podjęcie studiów. Trzeba wiedzieć. Nie można iść w ciemno.
olgierman
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2017, o 07:21

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: olgierman »

Zdecydowanie polecam studia podyplomowe z marketingu internetowego.
Awatar użytkownika
reichertrodger
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2019, o 21:26

Re: Wybór studiów - najbardziej przyszłościowe kierunki!

Post autor: reichertrodger »

Skąd mamy wiedzieć co będzie przyszłościowym kierunkiem? Dużo osób teraz idzie na coaching żeby mówić ludziom jak mają żyć a na przykład jest bardzo duże zapotrzebowanie na krawcowe. Trzeba patrzeć na siebie a nie na to na czym więcej zarobić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości