Opinie o Collegium Medicum w Bydgoszczy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
miozyn
Posty: 60
Rejestracja: 2 sty 2015, o 20:13

Opinie o Collegium Medicum w Bydgoszczy

Post autor: miozyn »

Co sądzicie (obecni studenci) o tej uczelni? W internecie krążą różne, skrajne opinie.
quelqu un
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2014, o 16:54

Re: Opinie

Post autor: quelqu un »

Wydaje mi się, ze wszystko zależy od ludzi- innych studentów i osób prowadzących zajęcia. Jest wiele świetnie zorganizowanych przedmiotów, niestety są tez przedmioty zorganizowane gorzej. Wykłady bywają bardzo ciekawe, zwracające uwagę na rzeczy ważne i praktyczne, a ćwiczenia i zajęcia kliniczne to często dobrze wykorzystany czas, pozwalającym wiele się dowiedzieć. Jednak nie zawsze tak jest. Są tez różnice w obrębie poszczególnych przedmiotów dotyczące konkretnych jego działów. Wiele zależy tez od szczęścia - od tego jaki asystent przypadnie danej grupie, jakich pacjentów będzie się miało szansę poznać i zbadać, jakie zabiegi zobaczyć itd. Osobiście z większości przedmiotów jestem zadowolona- wydaje mi się, że asystenci i inne osoby prowadzące zajęcia naprawdę starają się , żebyśmy dobrze wykorzystali czas i nauczyli sie jak najwięcej. Wszelkie problemy organizacyjne (krótki czas trwania bloków i przedmiotów w ogóle, niektóre działy omówione niedokładnie itd.) zdają się wynikać ze zmiany programu studiów na 5 lat+ staż + prawdziwy staż, więc miejmy nadzieję, ze nie będą dotyczyły roczników rozpoczynających studia teraz i w przyszłych latach. Jeśli chodzi o atmosferę i miasto to moim zdaniem jest OK &#128578
miozyn
Posty: 60
Rejestracja: 2 sty 2015, o 20:13

Re: Opinie o Collegium Medicum w Bydgoszczy

Post autor: miozyn »

A najgorsza w kraju zdawalnosc leku ? Trochę mnie to przeraża
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości