Lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Adam9806
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2017, o 16:34

Lekarski

Post autor: Adam9806 »

Byłem wczoraj w poznaniu w dziekanacie wydziału I i Pani dała mi do zrozumienia, że lekarski na I wydziale jest lepszy, bo tradycja i za niedługo będzie miał 100 lat. Ja dostałem się na lekarski na II wydziale i stąd moje pytanie: jak wygląda nauczanie na II wydziale? Czym się ono różni od tego na wydziale I?
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Lekarski

Post autor: David »

Nie za bardzo ktoś będzie mógł odpowiedzieć Ci na to pytanie bo lekarski na Wydziale II rusza dopiero od tego roku, ale jest to po prostu prawdopodobna odpowiedź na zwiększające się limity przyjęć na studia. Z tego co wiadomo to nie powstały kolejne zakłady/kliniki, więc nauczanie będzie prowadzone w tych samych jednostkach, więc i poziom nauczania nie powinien jakoś odstawać od Wydziału I.
lykorz
Adam9806
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2017, o 16:34

Re: Lekarski

Post autor: Adam9806 »

Lekarski na II wydziale ruszył rok temu, lecz wtedy była tam wspólna rekrutacja na oba wydziały, a w tym roku ją rozdzielili.
Awatar użytkownika
Lizzy
Posty: 189
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 18:06

Re: Lekarski

Post autor: Lizzy »

Zajęcia będą i tak w tych samych klinikach/jednostkach, więc podejrzewam, że niczym się nie różni oprócz nazwy. Nie odczułam jakoś żeby tradycja miała wpływ na poziom nauczania przez moje 6 lat studiów
Lekarz Rezydent.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości