Medycyna - czy warto byc lekarzem?

Jak się dostać na medycynę? Punkty, testy, pytania. Starzy maturzyści vs. nowi. Jak jest w tym roku w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu...
katarzyna18

Re: Medycyna - czy warto byc lekarzem?

Post autor: katarzyna18 » 18 kwie 2017, o 12:41

Mam pytanie - czy uważacie, że warto po studiach brać udział w tego typu studiach: [spam]? Czy rzeczywiście są one przydatne w pracy lekarza?

oktaluszka

Post autor: oktaluszka » 26 sie 2017, o 22:05

Ja też mam coraz więcej wątpliwości co będzie po studiach. I już nie chodzi mi o staż, ale późniejsze lata. Patrzyłam nawet jak obecnie wygląda rynek na portalach z ogłoszeniami w Warszawie i niby nie jest tak źle, specjalista zawsze znajdzie pracę zwłaszcza w dużym mieście, ale nie wyobrażam sobie mieszkać całe życie w Warszawie.
Najlepiej mimo wszystko dążyć do otwarcia własnego gabinetu, przychodnie z tego co wiem od przyjaciela nie oferują godziwych warunków finansowych. Wówczas możesz wybrać dowolne miasto jakie Tobie pasuje, choć nie ukrywam, że Warszawa jest dobrym miejscem. Mogę Ci jedynie doradzić na podstawie obserwacji mojego przyjaciela, że powinnaś celować w popularne specjalizacje i szkolenia. Mu się właśnie niedawno udało otworzyć swój własny gabinet, z tego co wiem dobrze mu idzie. Ma zamiar poszerzyć swoją ofertę o psychoterapię z zaburzeń seksualnych, gdyż teraz się szkoli w tym kierunku. A co dalej? Czas pokaże, na pewno nie spocznie na laurach

Awatar użytkownika
Mårran

Post autor: Mårran » 27 sie 2017, o 20:31

Przeczuwam tu jakiś wstęp do spamu, ale i tak odpiszę: "przyjaciel" pitoli, w przychodniach warunki finansowe są dobre, a możliwości pracy jest więcej niż tylko osławiony wśród niemedycznych laików "prywatny gabinet".
Mrs Buka

ODPOWIEDZ